Kvalitní a poctivě zateplené psí boudy -  robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové, síla palubek 2 cm,stěny silné 9 cm.

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/

 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 14.04.2024

Vložil: Petra

Titulek: bouda pro psa

Moc děkujeme p. Bilynskému za vyrobení parádní psí boudy. Je to velký kus nejen poctivého materiálu, ale i práce. Naprosto spokojeni jsme byli i se vstřícností k našim požadavkům, s komunikací a v neposlední řadě i s doručením přepravní službou, kdy bouda přišla perfektně zabalená a v pořádku. Za nás tedy naprostá spokojenost a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků i jejich psů.

Datum: 06.12.2023

Vložil: Iveta

Titulek: supr bouda pro vlčáka

Moc děkujeme za kvalitní práci. Bouda pro našeho miláčka je moc hezká. Naše Bíra si jí hned oblíbila. Děkujeme

Datum: 15.10.2023

Vložil: Radek

Titulek: Psí bouda č. 4 Slaný

Chceme moc poděkovat panu Bilynskému za skvěle odvedenou práci. Bouda č.4 perfektně zpracovaná s předčasným dodáním. Pan Bilynský je ochotný a vstřícný. Všem kdo sháníte boudu pro svého mazlíka neváhejte oslovit.

Datum: 08.10.2023

Vložil: Stanislava Antoňů

Titulek: Bouda po 4 letech používání - recenze

Dobrý den. Moc bych chtěla touto cestou poděkovat panu Bilynskému za velmi kvalitně zpracovanou boudu pro našeho psa - labradorský retrívr. Dodaná bouda nejen pěkně vypadá, ale hlavně je funkční pro našeho mazlíčka. Tuto boudu máme již 4 roky a pořád vypadá pěkně jako nová a je zcela funkční. Opravdu je to kvalitní práce!!! A hlavně, co je důležité zmínit, náš pes v ní je zabydlený ode dne dodání. Ihned si boudu oblíbil, což je velmi důležité! A dále oceňuji velmi příjemný přístup a velkou ochotu při poskytnutí rady ohledně boudy a doplňků k boudě. Moc Vám ještě jednou děkuji a pokud bude v naší rodině potřeba boudy pro psa máme jasnou volbu, a to i za cenu, že nám bouda putuje přes celou republiku☺. Děkujeme

Datum: 25.08.2023

Vložil: Bulířová P.

Titulek: Bouda Hovawart

Od p. Bylinského máme již druhou boudu. První byla pro fenku Angie a pak pro psa Arta. Jsme velmi spokojeni s boudou samotnou, ale i s přístupem a komunikací p. Bylinského. Moc vám děkujeme :-)

Datum: 10.08.2023

Vložil: Petra Křenková

Titulek: Bouda č.1

Výborná komunikace a výsledek práce prostě super. Naše fenka je nadmíru spokojená, kdyby pan Bilynský vyráběl ze dřeva ještě i jiné věci nebudu vůbec váhat a objednám si jen u něj. Děkuji hlavně za naší fenku Ritu.

Datum: 05.07.2023

Vložil: M. Hájková

Titulek: Bouda č.1

Dobrý den, ráda bychom poděkovala panu Bylinskému za krásnou psí boudu, pro naše štěňátko. Skvěle a poctivě odvedená práce v krátkém termínu. Určitě doporučuji

Datum: 02.07.2023

Vložil: Eva Klementová

Titulek: Bouda pro Jack Russell Terriera

Jsem s prací pana Bylinskeho spokojena.Bouda je v super kvalitě.Rychlá dodací lhůta.
Mohu jen doporučit.

Datum: 05.07.2023

Vložil: Inge Pavelcová

Titulek: Bouda pro Jack Russell Terriera

Děkujeme za krásnou boudičku, vše proběhlo skvěle

Datum: 02.07.2023

Vložil: Polena

Titulek: Super bouda

Dobrý den, úplně super výrobek za rozumné peníze, naprostá spokojenost jak za mě tak za pejska..

Datum: 15.05.2023

Vložil: Luboš Mengr

Titulek: Poctivá práce

Po dlouhé době jsem narazil na řemeslníka, který za rozumné peníze odvedl perfektní práci. Psí boudu vyrobenou pouze z čistého dřeva velmi kvalitně a v mnou požadovaných atypických rozměrech dodala firma před dohodnutým termínem k naší i psí naprosté spokojenosti. Doporučuji všem a panu Bilynskému děkuji.

Datum: 14.05.2023

Vložil: Marcela Wavroszova

Titulek: Nádherná super bouda

Vážení přátelé boudu od pana BILYNSKEHO vám můžu jen a jen doporučit.Bouda je nejen krásná ale i pevná prostě superrr a dodání bylo před termínem což nás velice překvapilo p.BILYNSKÝ je prostě jednička na trhu

Datum: 07.03.2023

Vložil: Petra Pfauserová

Titulek: Bouda č. 4 - skvěle odvedená práce

Mockrát děkujeme panu Bilynskému za úžasnou a velmi kvalitně zpracovanou boudu pro našeho německého ovčáka. Bouda byla hotová rychle, naše požadavky byly splněny naprosto přesně, domluva ve všem skvělá. Pana Bilynského mohu jedině doporučit a ještě jednou děkuji! :)

Datum: 06.03.2023

Vložil: Pavel Žáček

Titulek: Bouda č. 2

Poctivě vyrobená kvalitní bouda. Původně jsem si chtěl vyrobit boudu sám, ale když jsem si spočítal výslednou cenu a porovnal s boudami pana Bylinského, nebylo co řešit. Opravdu perfektní zpracování za přívětivou cenu, mohu jen doporučit

Datum: 05.03.2023

Vložil: Ladislav Mikulecký

Titulek: Bouda 4 pro budoucího psa

Bouda od pana Bylinského je v prvotřídní kvalitě, skvělé jednání, objednána bouda do kotce s plochou střechou a podlážkou, dodání před termínem cena přijatelná odpovídající kvalitě. Budoucí bydlící pes Bílý švýcarský ovčák se narodil 13. 02. 2023, tak se těšíme až se zabydlí. Mohu jen vřele doporučit.

Datum: 01.12.2022

Vložil: Prášková Petra

Titulek: Velká paráda Bouda číslo 2.

Velice děkuji za perfektně odvedenou práci a hlavně rychlost dodání, protože jste mi vyhověl v co nejkratším termínu. Bouda je nádherná a precizně udělaná, opravdu doporučuji.

Datum: 29.11.2022

Vložil: Andrea B.

Titulek: Bezva bouda

Moc děkuji panu Bilynskému za skvělou boudu pro naši princeznu :-) Poctivá práce, rychlé jednání, ochota. Vše dle dohody. Naprostá spokojenost. Dodání dokonce proběhlo dříve, což nás potěšilo. Vřele doporučuji a ještě jednou panu Bilynskému moc děkujeme :-)

Datum: 04.10.2022

Vložil: Němeček Aleš

Titulek: Super bouda

Bouda od pana Bylinského je v top kvalitě, skvělé jednání, objednána bouda do kotce s plochou střechou a podlážkou, dodání před termínem. Meggie - Flat Retriever je moc spokojená, ihned se zabydlela. Mohu jen vřele doporučit.

Datum: 02.10.2022

Vložil: Alena Mazánová

Titulek: Psí bouda

Mám od pana Bylinskeho psí boudu a jsem velice spokojená.Psi bouda precizně udělaná a skvělá spolupráce a komunikace.Vrele doporučuji

Datum: 10.09.2022

Vložil: Diana

Titulek: psí bouda

Moc Vám chci poděkovat za boudu,je naprosto úžasná. Dasty do ní hned vběhl a je moc spokojený. Opravdu mockrát děkujeme,jsme moc rádi,čekání na ní opravdu stálo za to.

Datum: 28.05.2022

Vložil: Miroslav Mocko

Titulek: Bouda č. 2 pro Entlebucha

Nechci se opakovat jako lidé v předchozích příspěvcích, ale nezbývá mi nic jiného než jen chválit a chválit. Komunikace skvělá, odvedená práce jak by smet. Bouda je bytelná, bez jakýchkoliv poškození přežila dopravu na přívěsném vozíku až do Opavy. Pan Bilynský boudu zabalil do fólie. Naše Entlebuška nejdříve boudě nedůvěřovala, ale dnes je vše jak má být. Prostě skvěle odvedená práce a naše plná spokojenost. Kéž by byli všichni řemeslníci takhle šikovní. Pana Bilynského můžeme jen doporučit.

Datum: 09.05.2022

Vložil: Jan Dvorský

Titulek: Chovatelská stanice Border kolií "Kozí dvorek"

Naše Borderky odpočívají po práci výhradně v boudách pana Bilýnského. Debby i Bree si luksus bydlení nemohou vynachválit a doporučují je i ostatním Borderkám.. Dopřejte jim takovou boudu k odpočinku po tvrdé práci pasteveckých psů. Zaslouží si to.

Datum: 28.03.2022

Vložil: Barbora Mezihoráková

Titulek: Skvělá bouda

Od pana Bilynského už mám druhou a znovu super kvalitní práce + logistika. Velké doporučení všem. Mockrát díky.

Datum: 04.02.2022

Vložil: Tomáš Lýsek

Titulek: Bouda č. 5 pro našeho berňáka

Bouda pro našeho ročního bernského salašnického psa od pana Bylinského je jednoznačně správným krokem. Kvalita bezkonkurenční, zpracování poctivé a hlavně komunikace bezproblémová. Určitě doporučujeme dřevěnou předložku.

Datum: 24.01.2022

Vložil: Dana Vlčková

Titulek: Bouda pro pejska

Moc děkujeme panu Bilynskému za zhotovení boudy pro našeho pejska, sheltii. Dodání bylo rychlé, dokonce 2 týdny před slíbeným termínem. Jednání bezproblémové a co bylo domluveno, bylo dodrženo. Bouda vypadá velice dobře a je kvalitně zpracovaná. Moc doufáme, že si ji náš pejsek oblíbí. Doporučujeme.

Datum: 24.01.2022

Vložil: Jiřina Dopitova

Titulek: Bouda pro Cosmose - australský ovčák

Moc děkuji za krásnou a kvalitní boudu. Vybrala jsem si rozměr pro borderku, avšak vzhledem k tomu, že australak je o něco větší, pan Bilynsky ochotně poradil a upravil rozměry. Dodání bylo o 14 dní drive, než byl domluvený termín, což nás potěšilo. Bouda je krásná, velice kvalitně odvedena práce. Určitě pana Bilynskeho doporučuji a vyplatí se na výrobu počkat. Moc děkujeme.

Datum: 29.12.2021

Vložil: Lenka Fixová

Titulek: Bouda pro "dědu"

Velký dík panu Bílynskému, bouda je úplné umělecké dílo, skvěle odvedená poctivá práce. Bouda byla jako dárek pro dědu k vánocům. Opravdu se to podařilo. Boudu jsme nainstalovali 24.12. 2021, dovnitř dali dřevitou vlnu a Bára - malý Müsterlandský ohař, z ní ani nechce vylézt.
Pro všechny pejsky vřele doporučuji. A pan Bílynský, ten je úžasný, super komunikace, vše dle dohody a navíc nám boudu pomohl i naložit. Děkujeme a přejeme hodně spokojených pejsků a jejich páníčků.

Datum: 15.11.2021

Vložil: Anna Bečvářová

Titulek: bouda pro Benjiho

Bouda je krásná, bytelná, Benji si hoví jako v pokojíčku. Jednání s panem Bilynským je TOP - neslibuje zázraky, ale snaží se je činit :). Moc děkujeme, vůbec nelitujeme, že jsme jeli takovou dálku. Vřele doporučujeme!!!

Datum: 08.11.2021

Vložil: Lucie Kostková

Titulek: Bouda pro Connie

Moc Moc děkuji panu Bilynskému za boudu pro mou Connie - borderku.
Výborná komunikace, rychlé jednání a velice kvalitně odvedená práce. Dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem :-)
Akorát Connie na to neměla stejný názor a musela si ji hned aspoň trochu okousat :-))))

Velice DOPORUČUJI!

Datum: 19.10.2021

Vložil: Bulířová P.

Titulek: Bouda Hovawart

Dobrý den, chci moc poděkovat panu Bylinskému za opravdu krásnou boudu pro naši Angie. Vše bylo tak, jak jsme se dohodli a to i přesto, že jsme potřebovali jiný rozměr

Datum: 19.09.2021

Vložil: Kapounova

Titulek: Boudy

Kvalita zpracovani, materialu i pekny design a v neposledni rade i prizniva cena mne primeli po 10letech si znovu od p. Bylinskeho objednat nyni jiz dve boudy, ktere jsou opet perfektni a nadto s drobnymi vychytavkami vylepsene. Stara bouda je stale plne funkcni. Komunikace, domluveni terminu zhotoveni boudy, jakekoli individualni upravy i vyzvednuti boudy, vse bez problemu. Jednoduse perfektni boudy, vrele doporucuji❤

Datum: 15.09.2021

Vložil: Jiri Ludwig

Titulek: bouda pro Bigla

Dnes dorazila v poradi jiz druha bouda v rozmezi deseti let (pro druheho psa).Trochu jsem se bal, aby kvalita nebyla horsi, ale zbytecne obavy p. Bilynsky si drzi top kvalitu. Pokud boudu neprejede tank, vydrzi vam naveky ;-)

Datum: 16.08.2021

Vložil: Jozovi

Titulek: Bouda pro Border kolii

Objednali jsme si u pana Bylinskeho boudu pro naseho Tima a opravdu jsme velice spokojeni my i pejsek. Poctiva a dobre odvedena a krasna prace. Bouda je velmi kvalitni, s vuni dreva a i jednani s panem Bylinskym bylo velmi profesionalni. Kez by bylo vice takovych dobrych remeslniku. Opravdu 100% doporuceni a moc dekujeme...

Datum: 12.05.2021

Vložil: Jan B.

Titulek: Doporučujeme

Zdravím, před pár týdny jsme si přivezli boudu pro psa od pana Bylinského. Je to opravdu bytelná bouda z kvalitních materiálů. Izolace super, v parných dnech se udržuje chlad. Komunikace byla perfektní, děkuji za poctivě odvedenou práci. Doporučujeme :)

Datum: 10.05.2021

Vložil: Lukáš Nekula

Titulek: bouda pro psa

Dobrý den, minulý týden jsme dostali před pár týdny objednanou boudu od pana Bilynského. Jsme absolutně spokojeni s provedením a dílenským zpracováním a každý kdo se na boudu byl podívat, oceňoval její kvalitu Je vidět, že pan Bilynský je profík nejen profesně, ale i co se týče domluvy. Bouda přišla o 14 dní dříve než jsme požadovali. Komunikace s dopravcem, také bez sebemenších problémů.
Děkujeme moc, máte naše 100% doporučení!

Datum: 09.05.2021

Vložil: Rudolf M.

Titulek: Bouda pro zlatého retrívra

Bouda od pana Bilynského je velmi kvalitní. Na boudu jsme dost spěchali, pan Bilynský nám vyšel vstříc a dodal nám ji velmi rychle, nakonec o týden dříve než jsme žádali a než byl sjednaný termín dodání. Jsme moc spokojení.

Datum: 09.05.2021

Vložil: David

Titulek: Pejsek australský ovcak

Děkujeme za perfektní kvalitní zateplenou boudu, kterou si naše Bella hned oblíbila. Je kvalitně opracovaná a i komunikace s p. Bylinským výborná. Vše jak se řeklo tak bylo. Jen kdyby takových prodejců bylo více....
Mohu vřele doporučit.

Datum: 18.03.2021

Vložil: Ing. Jaroslav Grolig - Velké Němčice

Titulek: Bouda pro psa - 17.3.2021

Včera jsem dostal boudu pro psa od pan Bylinského.
Nezbývá než souhlasit s níže uvedenými recenzemi.
Kvalitní práce, materiál a nadstandartní perfektní komunikace.
Moc děkuji pana Bylinskému.
Grolig

Datum: 16.03.2021

Vložil: Pavla M.

Titulek: Bouda pro Cindy

Koupila jsem si u pana Bilynského boudu pro psa. Musím pochválit velmi kvalitní práci i materiál. Praktická je lamelová clona proti chladu a také možnost sundat střechu, což oceníte při úklidu nebo jiné manipulaci. Moc pěkná je i vzhledově.

Datum: 07.03.2021

Vložil: Hana Ulrychová

Titulek: velká spokojenost

Koupila jsem od pana Bilynského boudu pro svou fenku Německého ovčáka. Jsem velmi spokojena já i moje fenka Bria. Vše co pan Bilynský slíbil bylo dodrženo. To se dnes moc nevidí. Proto vřele doporučuji všem kdo chtějí kvalitní výrobek a velmi solidní jednání. Ještě jednou moc děkuji.

Datum: 07.03.2021

Vložil: Hoffmann

Titulek: Psi bouda

Koupili jsme boudu od pana Bilynského pro huskyho. Jsme velice spokojeni, jak s kvalitou tak s praci, kterou pan Bilynsky odvedl. Timto moc dekujeme a vsem, co si potrpi na kvalitu, doporucujeme.

Datum: 05.03.2021

Vložil: David

Titulek: psí bouda

Dobrý den,
dnes mi švagr přivezl boudu. Moc, moc se mi líbí a je vidět, že je to kus poctivý práce.
Díky.
Mějte se.

Datum: 23.01.2021

Vložil: BePe Telč

Titulek: Bouda pro berňáka Buddyho.

Chcete dřevěnou boudu bez dřevotřísky a polystyrenu? Chcete kvalitu, vybrat si velikost, barvu, střechu, doplňky, chcete něco upravit? Chcete solidní jednání a spolehnout se na domluvené? Mohu Vám doporučit jen jediné. Obraťte se na pana Bilynského z Lásenice! Máte to všechno najednou a budete bez starostí a spokojení. Díky.

Datum: 18.01.2021

Vložil: Eliška J.

Titulek: Naprostá spokojenost :)

Dobrý den pane Bilynský, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši vstřícnost s dodáním naší boudy. Bouda je moc krásná a kvalitně udělaná. Dnes v noci bylo -15° C, tak jsem měla obavy, ale mrňous měl v boudě teplo, takže se můžu i já klidně vyspat. Určitě se k Vám zase někdy vrátíme. :)

Datum: 11.01.2021

Vložil: Aneta Žáková

Titulek: DOPORUČUJI

Moc příjemný pán, skvělá komunikace, boudu dokončil dříve, než jsem čekala, což bylo úžasné Vánoční překvapení :) bouda přišla obrovská, dokonale zařízená, vevnitř je opravdu teploučko a fenky si na ni rychle zvykly. Zaujalo mě, že to není nějaká pitomá dřevotříska s polystyrenovým zateplením, ale vážně kvalitní výroba :)
Děkuji

Datum: 11.01.2021

Vložil: Radim Kamler

Titulek: Bouda pro Zlatého retrívra

Děkujeme panu Bilynskému nejen za výborně odvedenou práci, ale také (což není zcela obvyklé) za perfektní komunikaci a také spolehlivost pokud se týká termínu výroby i samotného dodání boudy. Zpracování boudy je nejen kvalitní, ale také robustní, vypadá naprosto nezničitelně.

Ještě jednou děkujeme

Datum: 10.12.2020

Vložil: Barbora Gottwaldová

Titulek: Perfektní bouda pro psa

Moc děkujeme p. Bilynskému za vyrobení parádní psí boudy. Je to velký kus nejen poctivého materiálu, ale i práce. Naprosto spokojeni jsme byli i se vstřícností k našim požadavkům, s komunikací a v neposlední řadě i s doručením přepravní službou, kdy bouda přišla perfektně zabalená a v pořádku. Za nás tedy naprostá spokojenost a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků i jejich psů.

Datum: 03.12.2020

Vložil: Eva

Titulek: Bouda

Dobrý den, ráda bych poděkovala za úžasnou boudu pro naše štěně, které si hned novou boudu zabydlelo a oblíbilo. Velice hezké a praktické zpracování a za velmi dobou cenu. Děkuji jsme moc spokojeni Eva

Datum: 01.12.2020

Vložil: Denisa Holubová

Titulek: Bouda nejen pro psa :)

To, že pan Bilynský dělá ty nejkvalitnější, nejhezčí a hlavně nejvoňavější boudičky pro naše čtyřnohé miláčky je známá věc, ale naší boudičku si zabydlelo nejen naše štěndo, ale rádi si tam s ním zalezou i naše děti a moc si pochvalují, jaký mají krásný a teplý domeček :) Ještě jednou díky pane Bilynský! D.H.

Datum: 29.11.2020

Vložil: Marcela Baxová

Titulek: Perfektní psí bouda

Dobrý den, pane Bilynský,
děkuji Vám za kvalitní a krásnou boudu pro našeho mazlíka. Rovněž chci poděkovat za Vaše profesionální, ale zároveň příjemné a vstřícné jednání.
Psí boudu od Vás jednoznačně doporučuji.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek