Datum: 23.12.2019

Vložil: Karel P.

Titulek: bouda pro Labradorského Retrievra

Když mi včera přišla SMSka od pana Bilynského, abych ohodnotil jeho velmi sofistikovaný výrobek, říkal jsem si co já mohu hodnotit na takto dokonalé boudě? To přece musí ohodnotit především uživatel tedy pes! A ten to neudělá protože to neumí a pan Bilynský bude bez recenze. Ale to by byla přeci ohromná škoda. Omlouvám se předem, že nebudu podle mnohých psát k věci. Co mě překvapilo jako první byla naprosto jednoduchá, přímá a účelová komunikace. Nic zbytečného. Žádná záloha, přesně dodržený termín, nevadilo ani osobní převzetí v sobotu v době oběda. Přijeli jsme do Lásenice, pan Bilynský nás navedl, řekl mi kam mám zacouvat, nabídl mi i to, že zacouvá s mým autem a vozíkem sám. Vydržel mé trošku zdlouhavé couvání. Boudu jsme společně naložili. Pan Bilynský byl připravený na vše. Měl přesně střižený igelit, který zakryl celou boudu, aby se cestou zbytečně neumazala, strečovou folii na omotání. Prostě byl dokonale připraven. A co mě tedy, v dnešní době, překvapilo nejvíce vůbec nic za to vše, co bylo podle mě navíc, nechtěl. Odjížděl jsem s novou boudou a naprosto spokojený. Teď už jen, aby byl spokojený i pes.

Přidat nový příspěvek