Kvalitní a poctivě zateplené psí boudy -  robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové, síla palubek 2 cm,stěny silné 9 cm.

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/

 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 17.05.2016

Vložil: Sylvie Ševčíková

Titulek: bouda pro hovawarta

S boudou jsme spokojeni a podle prvotní reakce naší fenečky, tak ta také.
S panem Bilynským je výborná komunikace.

Datum: 13.05.2016

Vložil: bohumil.sutner@seznam.cz

Titulek: recenze

Dobrý den.Máme od Vás boudu pro psa a jsme velice spokojeni.Bouda je pěkně a dokonale udělaná.Bylo s Vámi perfektní jednání při objednávání a dovoz byl také v pořádku.Děkujeme.Bohumil Sutner.

Datum: 09.04.2016

Vložil: Adéla Kolářová

Titulek: Poděkování za krásnou boudu pro pejska

Dobrý den, pane Bilynský.

Koupila jsem od Vás boudu pro našeho pejska Labradorského retrívra a musím vyjádřit velké poděkování a spokojenost. Bouda je poctivě a hezky udělaná, velmi dobrý materiál a design.

Moc děkuji i za našeho pejska a přeji spoustu spokojených zákazníků jako jsem já :-)

S pozdravem Adéla Kolářová

Datum: 21.03.2016

Vložil: Antonín Novák

Titulek: Poděkování

Ještě jednou moc děkujeme za kvalitní a krásnou boudu pro naše pejsky.Pokud budeme příště kupovat boudu opět ji koupíme zde.


Datum: 18.03.2016

Vložil: Mikovi

Titulek: bouda

Bouda je krásně přesně zpracovaná, oceňuji oplechování vchodu a hran. Také zimní clona je opravdu z pevného materiálu, ještě ji náš pes nezdolal. :) Pejsek si na ni ihned zvykl. Děkujeme za super boudu.

Datum: 14.03.2016

Vložil: Soudkovi

Titulek: psí bouda

Pana Bylinského budeme všude určitě doporučovat. Bouda je velice kvalitně vyrobená do všech detailů a je moc pěkná. Termín vyhotovení a dodání byl dodržen podle domluvy.

Moc děkujeme. Soudkovi s Aidou :)

Datum: 13.03.2016

Vložil: Marie Novotná

Titulek: Bouda pro NO

Vyřízení objednávky, komunikace během výroby, zajištění dopravy i spokojenost se zpracováním a kvalitou dodaného výrobku - to vše mohu hodnotit jen nejvyšší známkou. Skvělá spolupráce a domluva, ochotné zajištění dopravy, i dopravce příjemný a spolupracující.
Doporučuji pro vysoce profesionální přístup p. Bilynského všem chovatelům.

Datum: 15.02.2016

Vložil: Martin Rajgl

Titulek: Boudy pro alpské braky

Používám dvě boudy od pana Bilynského již několik let a nyní jsem si nechal vyrobit ještě jednu. Spěchal jsem na dodání a pan Bilynský mi vyšel opravdu velmi vstříc.

Boudy jsou velmi kvalitně vyrobeny; jako mnoholetý držitel loveckých psů nemám jakékoliv problémy s použitými materiály, manipulací s víky, nebo čištěním vnitřního prostoru.

Boudy, které vyrábí pan Bilynský, lze po všech stránkách jen doporučit.

Datum: 04.02.2016

Vložil: Palmová

Titulek: Bouda pro kolie

Velmi kvalitně zpracovaná bouda, oceňuji provedení čistě z přírodního materiálu-dřeva. Máme boudu č.3 a jsme spokojení jak my, tak pejskové.
Pan Bilynský jedná velmi příjemně a ochotně, vřele doporučuji !!!

Datum: 06.01.2016

Vložil: Vojtíškovi

Titulek: Psí bouda

Chtěli bychom poděkovat za pěknou a kvalitní boudu. Vše proběhlo dle dohody, bouda přišla v pořádku. Děkujeme Vojtíškovi

Datum: 05.01.2016

Vložil: Jana Friebova

Titulek: Psi bouda

S panem Bilinskym radost jednat. Vse bez problemu. Bouda je krasna a kvalitne zpracovana. Dekuji

Datum: 03.01.2016

Vložil: Eva Rácová

Titulek: Bouda pro psa - ČSV

Dobrý den.

Hned jak jsem narazila na tento web, věděla jsem, že chci pro našeho pejska (československý vlčák) boudu právě od pana Bilynského. Na jeho práci bylo zkrátka vidět, že mu skutečně jde o to, aby se pejsci měli dobře.

Měla jsem zájem o vyhotovení boudy typu: Psí bouda vel. 2: (německý ovčák, zlatý retrívr atd.) - v úpravě do kotce s rovnou střechou a minimálními přesahy, vchodem vpravo a nátěrem. Pan Bilynský mi rovněž doporučil zvětšit výšku vchodu do boudy tak, aby seděla přesně na míru našemu skoro-vlkovi.

Termín vyhotovení a dodání boudy byl dodržen přesně podle domluvy. Komunikace byla velice příjemná a profesionální. Rovněž pan dopravce byl milý a ochotný. Bouda je kvalitní řemeslná práce. Moc se nám líbí a jsme opravdu spokojeni. Hlavní "slovo" měl však pochopitelně náš Faramir a ten si na svůj domeček nedá dopustit.

Ještě jednou moc děkuji a pana Bilynského mohu rozhodně doporučit pro jeho spolehlivost, kvalitu odvedené práce a ochotu.

S pozdravem a přáním pěkného dne


Eva Rácová

Datum: 09.12.2015

Vložil: Mikuláš Krejčík

Titulek: Srdečně děkujeme

Dobrý večer,
Včera jsme obdrželi Vaše psí boudy, jsou velice dobře vyrobené. Jsme velice spokojeni. Dnes se s nimi seznámili naši psi. Malý kříženec jezevčík boudy už zná, jelikož ho máme z útulku. Velká doga (85kg) s boudou ještě neměla zkušenosti, ale jakmile jsme ji otevřeli, ihned do ní skočila. Měla obrovskou radost! Hned v ní strávila několik minut. Velice se jí to líbilo. Punťo (kříženec jezevčíka), Hades (doga) i moje manželka Karin a já Vám velice děkujeme.
S pozdravem
Mikuláš Krejčík

Datum: 07.12.2015

Vložil: Stáňa Pecková

Titulek: Boudička pro našeho miláčka

Chtěla bych poděkovat za kvalitní boudu pro našeho pejska a za profesionální jednání se zákazníkem. Budem doporučovat.

Datum: 08.11.2015

Vložil: Boháč

Titulek: bouda beauceron

Bouda dobrá, plemeno beauceron, oceňuji oplechované rohy.
Doporučuji.

Datum: 01.11.2015

Vložil: Pavel - Chrudim

Titulek: Bouda pro Bobeše

Perfektní bouda, která je velmi kvalitně řemeslně provedená a plně funkční. Bobeš se okamžitě nastěhoval a vypadá spokojeně. S panem Bilynským byla velmi příjemná komunikace, boudu vyrobil na zakázku rychle a kvalitně. Ještě jednou děkujeme.

Datum: 01.11.2015

Vložil: Jiří Cikryt

Titulek: Idarova ložnice

Bouda byla po upřesnění objednávky do týdne k odběru a v super provedení. Pro mne je důležité, že se nejedná o žádné osb a podobné lepené desky - odpařující se lepidla. Pravda je, že týden trvalo, než si pejsek na novou voňavou ložnici zvyknul. Holt ta stará byla přece jen jeho. Teď už v ní ale bydlí rád. Ve finále super jednání a profesionální provedení z kvalitního materiálu. Už jsem ji několika kamarádům doporučil.

Datum: 14.10.2015

Vložil: miroslav

Titulek: psí bouda

perfektní jednání,bouda super bytelná a pěkné provedení,jsem rád,že jsem si vybral právě vás p.Býlinský,všude vás doporučím,ještě jednou vám děkuji,Miroslav Plzen

Datum: 29.09.2015

Vložil: Vladimír Triebel

Titulek: Super bouda

Jsme rádi, že jsme si objednali psí boudu pro naše malé štěně právě od vás. Bouda je na první pohled kvalitní a za skvělou cenu! Děkuji V. Triebel

Datum: 31.08.2015

Vložil: Dáša Soukupová

Titulek: bouda

Dobrý den. Bouda pro našeho pejska došla v pořádku. Je pěkná. Děkujeme. Soukupovi

Datum: 27.08.2015

Vložil: Stanislav Prokop

Titulek: kvalitní bouda

Mnohokrát děkuji za včasné dodání a supr kvalitu psí boudy. Musím říct, že je opravdu robusní. Náš Beník si jí hned oblíbil.

Datum: 25.08.2015

Vložil: Lenka Charvátová- Plzeň

Titulek: Bouda pro vlčáka

Ještě jednou děkujeme za kvalitní a bytelnou psí boudu pro našeho Matýska. Budeme všem doporučovat. Možná si objednáme v budoucnu ještě jednu.

Datum: 26.03.2015

Vložil: Dobrý den.

Titulek: Bouda pro vlčáka

Bouda dorazila v pořádku. Odpovída mým představám. Solidně provedená práce.
Děkuji.
Pawlas

Datum: 19.03.2015

Vložil: D. Nekolová

Titulek: Bouda pro NO

Dnes nám dorazila bouda do kotce pro německého ovčáka,
velice pěkná, praktická. Dodání rychlejší, než jsme očekávali. Snad se bude líbit i štěněti.
Děkujeme.

Datum: 27.02.2015

Vložil: Tomáš Pavelka

Titulek: Psí bouda

Hledal jsem docela dlouho a nakonec jsem se rozhodl pro tuto a vůbec toho nelituji. Bouda vypadá skvěle. Na první pohled je vidět, že se jedná o vysoce kvalitní dílo. Náš malý pejsek už si také zvykl. Ještě jednou děkuji za spolupráci.
P.S. Musím uznat že vámi navržené rozměry jsou opravdu lepší, děkuji za radu.

Datum: 25.01.2015

Vložil: Josef Škrábek

Titulek: Vše na jedničku

Musím řict, že co pan Bilynský řekl, tak to přesně bylo. Bouda provedená precisně a na termín přesně jak zněla dohoda.
V reálu je bouda ještě lepší než vypadá na fotografiích.
Propracování v každém detailu.
To, že jsem jel pro psí boudu až z Plzně vůbec nelituji a jsem stejně jako naše vižla absolutně spokojen.
Pane Bilynský ještě jednou DĚKUJI.

Datum: 13.01.2015

Vložil: Jauernig

Titulek: Bouda pro huskyho

Jsem dost velký „špekulant“, a tak jsem před objednávkou u pana Bilynského, prozkoumával více nabídek. Vybral jsem si jeho práci, protože mi přišla velmi precizní. Říci, že výsledek je nad očekávání, by nebylo pravdivé. Bouda je přesně tak precizní, jak prezentovaná na stránkách!!! Super kvalita a štěně huskyho, které tam teď bydlí celodenně, je maximálně spokojené.

Datum: 11.01.2015

Vložil: Vendula Jančíková

Titulek: bouda pro labradora

Moc děkujeme panu Bilýnskému za boudu.
Splnila mé očekávání, je nádherná a stoprocentně i moc pohodlná, protože od té doby moc svého pejska nevidim, je pořád uvnitř. :-)
Děkuji Vám

Datum: 10.01.2015

Vložil: Yvona Nevludová

Titulek:

Krásná bouda, voní dřevem, termín krátký, cena příznivá, kvalita skvělá, vše jak má být. Moc děkujeme....vaší vděční pejsci a panička

Datum: 04.01.2015

Vložil: Lenka Hachová

Titulek: Bouda pro moji teriérku

Dobrý večer, chci tímto poděkovat p.Bilynskýmu za boudu pro moji teriérku, která je opravdu masivní,přesně podle mých představ. Není to žádná skládačka na 2 měsíce ,ale opravdu kvalitní bouda. Skvělá komunikace,dohodnutý termín dodání splněn,super cena i s dovozem. Všem vřele doporučuji ,budete nadšený jako já a především moje fenka!Super výroba a jednání!!!!!!!

Datum: 11.12.2014

Vložil: Jana

Titulek: KVALITNÍ BOUDA

Nechali jsme si zde udělat boudu pro N.O., perfektní zpracování, z pořádného dřeva, žádná tenká skořápka, termín dodržen tak, jak bylo domluveno, perfektní komunikace, rozměry jsme chtěli poupravit přesně na míru našeho psa, jak jsme se domluvili , tak byla bouda vyrobená. Bouda opravdu hodně kvalitní, pokud budeme zase někdy potřebovat, obrátíme se na tohoto výrobce, prostě SUPER

Datum: 19.11.2014

Vložil: Ladislav Klepl, Chrášťany u Českého Brodu

Titulek: Bouda jak má být

Proč uvádím svůj příspěvek ?
Jednoduše proto, že jsem se právě na základě uvedených kladných hodnocení zákazníků rozhodl nechat vyrobit příbytek pro našeho psa právě u pana Bilynského.
A výsledek ? V termínu vyrobená, kvalitně zpracovaná bouda a navíc za velice solidní cenu, kterou jsem si osobně u p. Bilynského převzal, přijal náš čtyřnohý člen domácnosti velice rychle za svou.
Závěrem už jen toto : p. Bilynský je profesionál s jednáním na úrovni, doporučuji všem potencionálním zákazníkům.

Datum: 17.11.2014

Vložil: Karel hlaváček

Titulek: bouda na míru

Pro naší fenku jsme potřebovali atypický rozměr mezi variantami 1 a 2, bouda byla vyrobena na míru přesně dle našich požadavků. Provedení masivní a kvalitní, oplechování bezpečné. Výroba proběhla do měsíce, dodání okamžitě po zhotovení. Skvělá spolupráce a vstřícnost. Už se těšíme na ostrý test při prvních mrazech, naše fenka tam bude jistě jako v pokojíčku.

Datum: 21.10.2014

Vložil: Iv

Titulek: boudy

Pěkný boudy hezky udělaný a všem mým psům se líbí.

Datum: 07.10.2014

Vložil: Magda Jogheeová

Titulek: bouda pro rotvajlerku

Dnes přišla bouda. Nádherný kus! Jsem z ní nadšená a věřím, že až se mi ji podaří přenést z garáže na zahradu, bude ji Mary milovat. Pan Bilynský je skvělý. Jestli budu ještě někdy potřebovat boudu (nebo vejminek) obrátím se jedině na něho...
Když potkám dobrého řemeslníka, je mi hned na světě líp.

Datum: 06.10.2014

Vložil: Jiří Kladno

Titulek: Bouda

Objednaná bouda zcela splnila moje představy. Provedení je precizní, materiál kvalitní.

Datum: 29.09.2014

Vložil: Ing. Nykodým Pavel

Titulek: psí bouda pro am. staford. teriéra.

Všem vřele doporučuji výrobce. Výrobek byl špičkové kvality a kvalitního materiálu. Cena je o téměř 1/2 nižší než u konkurenčních výrobců, které vyrábějí boudy pro psy. Výrobek byl dodán za 14 dnů po zaplacení zálohy, tak jak zněla domluva.

Datum: 28.09.2014

Vložil: Jiří Kožmín

Titulek: bouda pro NO

dobré zpracování a cena, 100% splnění termínu, díky

Datum: 19.08.2014

Vložil: Vlasta Poláčková

Titulek: bouda

Krásná masivní dřevěná bouda,dobře propracovaná.Dodací lhůta,doprava vše klaplo.

Datum: 18.08.2014

Vložil: J. Ludwig

Titulek: bouda

Diky moc za perfektni boudu pro nasi psici.
Masivni konstrukce, kvalitni drevo, zatepleni myslim vydrzi
jakekoliv zdejsi teploty.
Zkousel jsem ruzne vyrobce a dodavatele, ale zde jsem se setkal s profesionalnim pristupem a hlavne co jsme si dohodli, to bylo do puntiku splneno.

Datum: 17.08.2014

Vložil: Petr Kotyza

Titulek: Dokonalé boudy

Děkuji panu Bilynskému za skvělé 2 boudy pro naše pejsky Dobrmana Enza a Anglického buldoka Meginu .Boudy jsou dokonale zateplené a útulné takže si pejsci rychle zvyknou a zamilují si je.

Datum: 17.07.2014

Vložil: Polák Jan

Titulek: bouda

Dobrý den,
bouda k nám dorazila v pořádku. A je moc hezká-dle našich představ. Moc děkujeme za spolupráci.

Datum: 26.06.2014

Vložil: Barbora Bartizalová

Titulek: Bouda pro Flat Coated Retvrievra

Dobrý den, s boudou jsme velmi spokojeni. Velmi nás potěšila možnost upravit boudu dle našich požadavků. Pan Bílinský přišel taky s několika zlepšeními a tak vznikla bouda dle našich představ a náše štěně si boudu od prvního dne okamžitě oblíbilo. Bouda je kvalitní, robusní a precizně vyrobena. Práci pana Bílinského mohu jen doporučit.

Datum: 15.06.2014

Vložil: Tomáš Dušák

Titulek: Bouda pro německého ovčáka (Arga)

Perfektní parádní bouda.Novému pejskovi se v ní moc líbí.Bydlí v ní už 14dní.Pokaždé když jsi jde chrupnout tak si do ní zaleze.Bouda je prefektně udělaná,zateplená,bytelná a hlavně díky otevíratelnému víku snadno dovnitř přístupná a vyčištitelná.Pokud bych znovu sháněl boudu tak neváhám.

Datum: 11.05.2014

Vložil: Miroslav Žbel

Titulek: hodnocení boudy

Velmi kvalitní bouda. Pevná a masivní konstrukce. Zateplení je opravdu kvalitní a myslím, že v zimě tam bude teplo. Jednání pana Bilynského bylo super. Pokud budu příště kupovat boudu opět ji koupím zde.
Všem mohu doporučit.

Datum: 09.05.2014

Vložil: Denisa Plachá

Titulek: recenze

Naše nová psí bouda je opravdu velice bytelná, jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna tuto. Pan Bilynský byl ochotný a komunikace s ním byla bez problémová. Ještě jednou děkujeme.

Datum: 21.03.2014

Vložil: Radek Očadlý

Titulek: Poděkování

Skvělá boudy, pejskovi se líbí, velmi kvalitní prodevedení a domluva s panem Bilynským na perfektní úrovni, boudy vyrobil v určený termín a dle mých požadavků. Ještě jednou děkuji výborná práce.

Datum: 04.03.2014

Vložil: Radka Urbánková

Titulek: Bouda

Pane Bilynský, ještě jednou děkuji za nádhernou boudu a za Vaši ochotu. Skvělá práce!
Všem doporučuji!!

Datum: 24.02.2014

Vložil: Petr Chloupek

Titulek: Bouda pro Endíka

Děkuji panu Bilynskému. Bouda je velmi kvalitně zhotovená. Líbí se nám i našim dvěma čtyřnohým, pejskovi a kocourkovi.
Doporučuji všem

S pozdravem

Petr Chloupek

Datum: 23.02.2014

Vložil: Helena Maňasová

Titulek: Bouda pro rotvajlera

Boudu od pana Bilynského můžu pouze doporučit, do týdne byla hotová, je bytelná, pejskovi i všem se moc líbí!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek