Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 27.02.2015

Vložil: Tomáš Pavelka

Titulek: Psí bouda

Hledal jsem docela dlouho a nakonec jsem se rozhodl pro tuto a vůbec toho nelituji. Bouda vypadá skvěle. Na první pohled je vidět, že se jedná o vysoce kvalitní dílo. Náš malý pejsek už si také zvykl. Ještě jednou děkuji za spolupráci.
P.S. Musím uznat že vámi navržené rozměry jsou opravdu lepší, děkuji za radu.

Datum: 25.01.2015

Vložil: Josef Škrábek

Titulek: Vše na jedničku

Musím řict, že co pan Bilynský řekl, tak to přesně bylo. Bouda provedená precisně a na termín přesně jak zněla dohoda.
V reálu je bouda ještě lepší než vypadá na fotografiích.
Propracování v každém detailu.
To, že jsem jel pro psí boudu až z Plzně vůbec nelituji a jsem stejně jako naše vižla absolutně spokojen.
Pane Bilynský ještě jednou DĚKUJI.

Datum: 13.01.2015

Vložil: Jauernig

Titulek: Bouda pro huskyho

Jsem dost velký „špekulant“, a tak jsem před objednávkou u pana Bilynského, prozkoumával více nabídek. Vybral jsem si jeho práci, protože mi přišla velmi precizní. Říci, že výsledek je nad očekávání, by nebylo pravdivé. Bouda je přesně tak precizní, jak prezentovaná na stránkách!!! Super kvalita a štěně huskyho, které tam teď bydlí celodenně, je maximálně spokojené.

Datum: 11.01.2015

Vložil: Vendula Jančíková

Titulek: bouda pro labradora

Moc děkujeme panu Bilýnskému za boudu.
Splnila mé očekávání, je nádherná a stoprocentně i moc pohodlná, protože od té doby moc svého pejska nevidim, je pořád uvnitř. :-)
Děkuji Vám

Datum: 10.01.2015

Vložil: Yvona Nevludová

Titulek:

Krásná bouda, voní dřevem, termín krátký, cena příznivá, kvalita skvělá, vše jak má být. Moc děkujeme....vaší vděční pejsci a panička

Datum: 04.01.2015

Vložil: Lenka Hachová

Titulek: Bouda pro moji teriérku

Dobrý večer, chci tímto poděkovat p.Bilynskýmu za boudu pro moji teriérku, která je opravdu masivní,přesně podle mých představ. Není to žádná skládačka na 2 měsíce ,ale opravdu kvalitní bouda. Skvělá komunikace,dohodnutý termín dodání splněn,super cena i s dovozem. Všem vřele doporučuji ,budete nadšený jako já a především moje fenka!Super výroba a jednání!!!!!!!

Datum: 11.12.2014

Vložil: Jana

Titulek: KVALITNÍ BOUDA

Nechali jsme si zde udělat boudu pro N.O., perfektní zpracování, z pořádného dřeva, žádná tenká skořápka, termín dodržen tak, jak bylo domluveno, perfektní komunikace, rozměry jsme chtěli poupravit přesně na míru našeho psa, jak jsme se domluvili , tak byla bouda vyrobená. Bouda opravdu hodně kvalitní, pokud budeme zase někdy potřebovat, obrátíme se na tohoto výrobce, prostě SUPER

Datum: 19.11.2014

Vložil: Ladislav Klepl, Chrášťany u Českého Brodu

Titulek: Bouda jak má být

Proč uvádím svůj příspěvek ?
Jednoduše proto, že jsem se právě na základě uvedených kladných hodnocení zákazníků rozhodl nechat vyrobit příbytek pro našeho psa právě u pana Bilynského.
A výsledek ? V termínu vyrobená, kvalitně zpracovaná bouda a navíc za velice solidní cenu, kterou jsem si osobně u p. Bilynského převzal, přijal náš čtyřnohý člen domácnosti velice rychle za svou.
Závěrem už jen toto : p. Bilynský je profesionál s jednáním na úrovni, doporučuji všem potencionálním zákazníkům.

Datum: 17.11.2014

Vložil: Karel hlaváček

Titulek: bouda na míru

Pro naší fenku jsme potřebovali atypický rozměr mezi variantami 1 a 2, bouda byla vyrobena na míru přesně dle našich požadavků. Provedení masivní a kvalitní, oplechování bezpečné. Výroba proběhla do měsíce, dodání okamžitě po zhotovení. Skvělá spolupráce a vstřícnost. Už se těšíme na ostrý test při prvních mrazech, naše fenka tam bude jistě jako v pokojíčku.

Datum: 21.10.2014

Vložil: Iv

Titulek: boudy

Pěkný boudy hezky udělaný a všem mým psům se líbí.

<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>