Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 02.06.2019

Vložil: Drahoslav Dvořák

Titulek: Poděkování

Bouda je velice pěkná a bytelná. Pro našeho psa ideální velikost. Čekání se vyplatilo a bylo i dříve něž jsme čekali. Moc děkujeme a jen tak dále.

Datum: 28.04.2019

Vložil: Peter

Titulek: Bouda pro Borderku

Boudu máme cca měsíc. Jsme velice spokojeni jak s provedením tak s výrobcem. Naozaj precizní práce. Je vidno že to má výrobce jako hobby a dělá to srdcem. Bouda byla postavena v termínu. Od objednání cca 2 měsíce , ale oplatilo se počkat.

Datum: 01.04.2019

Vložil: Kováčíková J.

Titulek: Bouda pro psa

S boudou je hafík velmi spokojen. Výborně zpracována z kvalitních materiálů, dobře vypadá. Vyrobena ve velmi krátkém termínu a skvělá komunikace ze strany p. Bilynského. Mohu jen doporučit.

Datum: 04.03.2019

Vložil: Markéta Benešová

Titulek: Bouda pro psa

Dobrý den , měla jsem obavy ze vzdálenosti - jsme až z Mostu , ale vyplatilo se počkat , bouda pro naší fenku přišla v pořádku , je moc pěkná a kvalitní . Všem doporučuji .
Více zde: https://www.boudy-propsy.cz/

Datum: 03.03.2019

Vložil: Kocourek Petr

Titulek: Bouda

Ještě jednou díky za boudu,jsem velmi spokojen. L

Datum: 03.03.2019

Vložil: Vágnerovi

Titulek: bouda pro pejska

Bouda se nám moc líbí,tak ještě jednou děkujeme.

Datum: 26.01.2019

Vložil: Michal Š.

Titulek: psí bouda

Dobrý den,chtěl bych dodatečně poděkovat za dodanou boudu. Zboží přišlo v pořádku a je kvalitní a pěkně provedená.
Do roku 2019 přeji hlavně zdraví,pohodu a stále dostatek spokojených zákazníků.
S pozdravem

Datum: 30.12.2018

Vložil: Tomáš Zdražílek

Titulek: Dobrá práce

Velká spokojenost zejména ze strany pejska. Bouda je bytelná
řádně zateplená. Vyplatí se počkat na termín dodání.

Datum: 18.11.2018

Vložil: Jitka Tuháčková

Titulek: Bouda pro Williho

Velké poděkování a mít kloubouk, tak jej smekám :-)
bouda pro psa (border kolie) je zpracována tak, jak je prezentováno - celodřevěná a perfektně zateplená, ze zpracování je vidět praxe - jde o fortelnou práci se všemi detaily užitečnými pro "provoz" boudy (potěší, když někdo dělá své řemeslo tak, jak se má a nic nešidí). Navíc pan Bilynský reaguje na Vaše dotazy, ze zkušeností poradí, informuje Vás o výrobě a má zájem i o to, jak proběhla přeprava boudy k Vám. Panu Bilynskému ještě jednou moc děkuji a novým zákazníkům mohu jen doporučit.

Datum: 02.10.2018

Vložil: Pavla Šmídová

Titulek: Nádherná kvalitní ruční práce

Pokud hledáte kvalitní dřevenou boudu, která je zateplená a vydrží, jste na správné adrese. Je to opravdu vysoká kvalita, pořádne dřevo, které něco vydrží. Žádne tenke desky. Celková váha naši doudy je přes 100kg, takže vím, že ji náš velký pes nerozbije. Víko je silné, robustní a vítr nic nezvedne. Ja si myslím, že mně ta bouda ješte přežije. Objednavala jsem boudu až do Frýdku Místku a bouda byla doručena bez jakéhokoliv poškození. Je to krásná ruční práce a opravdá nádherná bouda. Než jsme boudu umístili na své misto, každy soused ji u naši brány obdivoval. Moc děkuji a určitě budeme doporučovat. Takových kvalitních výrobců je opravdu u nás v ČR málo.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>