Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 02.10.2018

Vložil: Pavla Šmídová

Titulek: Nádherná kvalitní ruční práce

Pokud hledáte kvalitní dřevenou boudu, která je zateplená a vydrží, jste na správné adrese. Je to opravdu vysoká kvalita, pořádne dřevo, které něco vydrží. Žádne tenke desky. Celková váha naši doudy je přes 100kg, takže vím, že ji náš velký pes nerozbije. Víko je silné, robustní a vítr nic nezvedne. Ja si myslím, že mně ta bouda ješte přežije. Objednavala jsem boudu až do Frýdku Místku a bouda byla doručena bez jakéhokoliv poškození. Je to krásná ruční práce a opravdá nádherná bouda. Než jsme boudu umístili na své misto, každy soused ji u naši brány obdivoval. Moc děkuji a určitě budeme doporučovat. Takových kvalitních výrobců je opravdu u nás v ČR málo.

Datum: 01.10.2018

Vložil: Jan Dvorský

Titulek: Luxusní bouda, borderka Debby je spokojená

a já také. Velmi hezky a bezvadně udělaná, kvalitní materiál, důkladně zateplená, praktická pro psa i majitele, zejména při čištění dobře dostupná. Velmi vstřícné jednáni při objednávce i dodání, na dohodnutý termín a kvalitu se můžete spolehnout. Chovatelům, kteří chtějí pro svého psa vhodné podmínky vřele doporučuji.

Datum: 08.09.2018

Vložil: Jaroslav Kříž

Titulek: Bouda pro Bulíka Jihlava

Boudu jsme objednali na jaře a vyzvedli v půlce léta. Domluva o vhodné velikosti a způsobu převzetí proběhla v pořádku. Vstřícné jednání, potřebovali jsme posunout termín vyzvednutí o týden- žádný problém. Pejsek si zvykl na boudu velice rychle a jen tak někoho do ní nepustí, tím byl i pohodovější přesun z domu na zahradu. Máme boudu i s dřevěnou podlážkou, tu využívá pejsek často. ( hlavně na slunění) Na boudě chválím zpracování a použité materiály. Bouda hezky voní. Trochu jsme si jí ještě drobně vylepšili. Zatím naprostá spokojenost, uvidíme až se ochladí.

Datum: 23.08.2018

Vložil: Miroslav Minařík

Titulek: Bouda pro psa

Jsem velmi spokojen.
Bouda velmi kvalitní, praktická a navíc hezká.
Výroba a dodání v domluveném termínu.
Můžu jen doporučit.
*****
:-)

Datum: 22.08.2018

Vložil: Josef Petráň

Titulek: Bouda č.3

Děkuji panu Bilynskému za perfektní práci. Bouda přišla v naprostém pořádku přesně v termínu. Vstřícné jednání, perfektní provedení. Vyplatilo se počkat, doporučuji.

Datum: 21.08.2018

Vložil: OP

Titulek: Bouda Jack Russell

Bouda dorazila v pořádku, ve slíbeném termínu, zpracování kvalitní, spokojenost.

Datum: 20.08.2018

Vložil: Michaela Kubíková

Titulek: Bouda pro bílého švýcarského ovčáka

Mohu jenom doporučit, kvalitní a precizní práce bouda je dokonalá, jednání od samého záčátku velmi vztřícné a spolehlivé. Jsem ráda, že jsem si počkala a můj pes je rád, že má takové bydlení.

Datum: 19.08.2018

Vložil: Pavel U.

Titulek: bouda pro psa

Objednali jsem boudu vel.3. Rychlé dodání, vynikající kvalita a komunikace. My i pejsek maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit.

Datum: 07.07.2018

Vložil: M. Valkova

Titulek: Kvalitní a krásná bouda

Děkuji p. Bylinskemu za kvalitni boudu pro nasi fenku NO. Je to do detailu kvalitni řemeslná prace. Vstřícnost a ochota vyhovět požadavkům zakaznika je pro p. Bylinskeho samozřejmostí. Mohu jen doporučit!

Datum: 14.06.2018

Vložil: Kalina Vratislav

Titulek: bouda pro ČF

Kdysi jsem si boudu dělal sám, ale teď není čas a doporučuji si ji raději koupit u odborníka! Což pan Bilynský rozhodně je a bouda je fakt pro fouska skvělá.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>