Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 23.07.2019

Vložil: Radek F.

Titulek: Bouda pro boxera/ vel.3

Děkujeme za krásnou boudu pro našeho "Gesíka".Bouda odeslána přepravní společností a přišla v naprostém pořádku.Velmi kvalitní precizní práce.Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vše dobré.

Datum: 05.06.2019

Vložil: Jana B.

Titulek: Kvalitní psí bouda

Velmi kvalitně zhotovená psí bouda. Nenašli jsme žádnou chybičku. Vše na čem jsme se předem dohodli bylo splněno (včetně ceny) a také nás potěšilo dodání boudy o týden dříve. Velice vstřícné jednání. Štěňátko se tam hned zabydlelo a spalo tam samo již první noc. Děkujeme.

Datum: 03.06.2019

Vložil: Martin J.

Titulek: Bouda pro psa

Moc děkujeme za pěknou boudu pro pejska. Je opravdu precizně provedená. S panem Bilynským byla velice vstřícná domluva.

Datum: 02.06.2019

Vložil: Libor Dufek

Titulek: bouda vel. 3

Boudu máme zatím 2 týdny a pejsek si na ni zvyknul hned od první noci. Vybrali jsme velikost 3 pro bílého švýcarského ovčáka. Bouda má moc pěkný design a kvalita zpracování je špičková, vše je opravdu podle popisu na stránkách. Podlážka před boudu je také moc pěkná. Pan Bilynský byl velice ochotný i při osobním vyzvednutí boudy. Děkuji:)

Datum: 02.06.2019

Vložil: Drahoslav Dvořák

Titulek: Poděkování

Bouda je velice pěkná a bytelná. Pro našeho psa ideální velikost. Čekání se vyplatilo a bylo i dříve něž jsme čekali. Moc děkujeme a jen tak dále.

Datum: 28.04.2019

Vložil: Peter

Titulek: Bouda pro Borderku

Boudu máme cca měsíc. Jsme velice spokojeni jak s provedením tak s výrobcem. Naozaj precizní práce. Je vidno že to má výrobce jako hobby a dělá to srdcem. Bouda byla postavena v termínu. Od objednání cca 2 měsíce , ale oplatilo se počkat.

Datum: 01.04.2019

Vložil: Kováčíková J.

Titulek: Bouda pro psa

S boudou je hafík velmi spokojen. Výborně zpracována z kvalitních materiálů, dobře vypadá. Vyrobena ve velmi krátkém termínu a skvělá komunikace ze strany p. Bilynského. Mohu jen doporučit.

Datum: 04.03.2019

Vložil: Markéta Benešová

Titulek: Bouda pro psa

Dobrý den , měla jsem obavy ze vzdálenosti - jsme až z Mostu , ale vyplatilo se počkat , bouda pro naší fenku přišla v pořádku , je moc pěkná a kvalitní . Všem doporučuji .
Více zde: https://www.boudy-propsy.cz/

Datum: 03.03.2019

Vložil: Kocourek Petr

Titulek: Bouda

Ještě jednou díky za boudu,jsem velmi spokojen. L

Datum: 03.03.2019

Vložil: Vágnerovi

Titulek: bouda pro pejska

Bouda se nám moc líbí,tak ještě jednou děkujeme.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>