Kvalitní a poctivě zateplené psí boudy -  robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové, síla palubek 2 cm,stěny silné 9 cm.

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/

 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 29.11.2020

Vložil: Kateřina Kubíková

Titulek: Bouda pro psa

S boudou od pana Bilynského, jsem moc spokojená. Kladně hodnotím nejen pečlivé provedení boudy, ale rychlost zhotovení za velmi rozumnou cenu.

Datum: 29.11.2020

Vložil: Kristyna

Titulek: Boudy do kotců

Výborná kvalita, jsme velmi spokojeni.

Datum: 08.10.2020

Vložil: Martina

Titulek: bouda

Chtěla jsem vám moc poděkovat za boudu. Je moc krásná a jde vidět, že jste profik

Datum: 05.09.2020

Vložil: Martin P.

Titulek: Psí bouda

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Bilynskému za vyrobení boudy pro našeho pejska. Komunikace, rychlost a kvalita provedení boudy - vše perfektní. Měl jsem trochu obavy o poškození psí boudy při doručování dopravní firmou, ale pan Bilynský myslí i na tohle a boudu dokonale zabalil. Ještě jednou děkuji.

Datum: 01.09.2020

Vložil: Jitka P.

Titulek: Psí bouda

S boudou od pana Bilynského, jsme spokojeni.

Kladně hodnotíme nejen provedení, ale i perfektní komunikaci a rychlost zhotovení za velmi rozumnou cenu.

Datum: 01.09.2020

Vložil: Alena Trčová

Titulek: Psí bouda pro Anglického Kokršpaněla

S boudou od pana Bilynského jsme velice spokojeni, skvělá komunikace, rychlá výroba, kvalitní provedení a rozumná cena. Moc děkuji Alena Trčová-

Datum: 31.08.2020

Vložil: Leo Vojáček

Titulek: bouda pro psa

Děkuji tímto ještě jednou i zde panu Bilynskému, za kvalitní boudu pro našeho psa, jsme rádi, že to není žádný šmejd, ale poctivá práce, zatepleno bez jedovatých polystyrenů.Domluva s ním a komunikcae super, sklon střechy, jak jsme chtěli, takže ať se daří!

Datum: 30.08.2020

Vložil: Jan Kaše

Titulek: Kvalitní práce

Zakoupil jsem u pana Bilynského boudu pro australského ovčáka a byl jsem mile překvapen kvalitou provedení, cenou i rychlostí dodání. Bouda je robustní a poctivě vyrobená.

Datum: 15.06.2020

Vložil: Marcela Filipová

Titulek: Bouda pro Chayrin

Dobrý den, pana Bilynského velice chválíme za jeho nádhernou práci a všem doporučujeme. Bouda je vyrobena z kvalitního materiálu a za velmi přijatelnou cenu. Naše hovawartka si ji hned oblíbila. Velké díky

Datum: 14.06.2020

Vložil: Štěpán Pfleger

Titulek: bouda pro labradora

S boudou od pana Bilynského jsme naprosto spokojeni. Kvalitní práce za rozumnou cenu. Moc děkujeme.

Datum: 31.05.2020

Vložil: Jiří Š.

Titulek: Nová bouda

Pana Bilynského a jím vyrobené psí boudy mohu jednoznačně doporučit. Bouda je opravdu velmi kvalitně a precizně vyrobená, ani jsme si ji takto ve skutečnosti nepředstavovali. Komunikace včetně dodání bezproblémová. Bouda opravdu stojí za to, je to pořádný kus kvalitní práce:-) Moc děkujeme.

Datum: 31.05.2020

Vložil: Louda

Titulek: bouda s úpravami

Pana Bilynského jsme požádali o boudu pro jezevčíka, včetně opačného sklonu střechy a barvy nátěru na zakázku. Nenastal nejmenší problém v komunikaci či s dodáním, bouda vypadá velice dobře a kvalitně. Ani pes nemá jakýchkoliv výhrad

Datum: 14.05.2020

Vložil: Královi

Titulek: Bouda pro Bobíka

Chtěli bychom moc poděkovat panu Bilynskému. Potřebovali jsme boudu pro štěně v co nejkratším termínu a přes víkend byla hotová. To, že jsou boudy vždy precizně a kvalitně vyrobené už všichni víme, ale přístup pana Bilynského k zákazníkům je neuvěřitelný. Moc děkujeme a určitě doporučujeme všem, kdo hledá kvalitní boudu pro svého pejska.

Datum: 17.04.2020

Vložil: Josef V.

Titulek: 17.4.2020

Dnes 17.4..2020 jsme obdrželi psí boudu od p. Bílynského. Náš pes si ji okamžitě zamiloval, což ještě umocnilo náš výborný pocit z právě dodaného zboží. Krásná práce, čistá dřevařina ( žádné dřevotřísky,... ) jak z venku, tak i zevnitř, zateplení, výborné jednání. Jsme nadmíru spokojeni a vřele všem zájemcům doporučuji

Datum: 16.03.2020

Vložil: Eva R.

Titulek: Bouda pro Entlebuše :-)

Moc děkujeme za krásnou boudu. Provedení naprosto bezchybné, komunikace nadstandardní a dodání velmi rychlé, včetně zajištění dovozu. Všem mohu jen doporučit.

Datum: 08.03.2020

Vložil: Gáborová Marcela

Titulek: Poděkování

Dobrý den,ještě jednou bych chtěla poděkovat Panu Bilynskému za pěknou boudu pro našeho Nika(německého ovčáka).Bouda je kvalitně vyrobená a náš Nik si ji hned oblíbil.Dlouho jsem přemíšlela u koho si boudu nechám vyrobit a jsem ráda,že jsem zvolila Pana Bilynského.Můžu jenom doporučit(pěkná práce). 8.3.2020

Datum: 08.03.2020

Vložil: Vyhnálkovi

Titulek: bouda pro leonbergera

Bouda je moc hezky udělaná.Krásná práce.
S panem Bilynským je výborná komunikace.
Jsme velmi spokojeni.

Datum: 05.02.2020

Vložil: Michaela

Titulek: Perfektní bouda

Chtěla bych poděkovat za naprosto kvalitní provedení psí boudy pro našeho zlatého retrívra a zároveň za velmi milý a profesionální přístup pana Bilynského. Vše bylo připraveno v domluveném termínu. Děkuji!

Datum: 15.01.2020

Vložil: Konvalina Miloš

Titulek: Bouda pro Jessie

Dobrý den, pana Bilynského velice doporučujeme. Komunikace v pořádku, ale ta bouda . . .Velmi kvalitně zpracovaná, kvalitní materiály, oplechování super a ta cena prostě úžasná. Velmi kvalitní bouda, za myslím si, skvělou cenu. Moc děkujeme

Datum: 23.12.2019

Vložil: Tochorová M.

Titulek: Upravená bouda pro belgického ovčáka

Bouda naprosto perfektní, fenka je náchylná k prochladnutí, proto od podzimu každoročně byla v domě. Co dostala novou boudu, hned si ji oblíbila, zůstává v ní i přes noc a nemá zatím žádné potíže. Jsme všichni moc spokojeni. Pan Bilynský postavil boudu dle našeho přání a v dohodnutém termínu. Děkujeme a ostatním tyto boudy mohu jen doporučit.


Datum: 23.12.2019

Vložil: Karel P.

Titulek: bouda pro Labradorského Retrievra

Když mi včera přišla SMSka od pana Bilynského, abych ohodnotil jeho velmi sofistikovaný výrobek, říkal jsem si co já mohu hodnotit na takto dokonalé boudě? To přece musí ohodnotit především uživatel tedy pes! A ten to neudělá protože to neumí a pan Bilynský bude bez recenze. Ale to by byla přeci ohromná škoda. Omlouvám se předem, že nebudu podle mnohých psát k věci. Co mě překvapilo jako první byla naprosto jednoduchá, přímá a účelová komunikace. Nic zbytečného. Žádná záloha, přesně dodržený termín, nevadilo ani osobní převzetí v sobotu v době oběda. Přijeli jsme do Lásenice, pan Bilynský nás navedl, řekl mi kam mám zacouvat, nabídl mi i to, že zacouvá s mým autem a vozíkem sám. Vydržel mé trošku zdlouhavé couvání. Boudu jsme společně naložili. Pan Bilynský byl připravený na vše. Měl přesně střižený igelit, který zakryl celou boudu, aby se cestou zbytečně neumazala, strečovou folii na omotání. Prostě byl dokonale připraven. A co mě tedy, v dnešní době, překvapilo nejvíce vůbec nic za to vše, co bylo podle mě navíc, nechtěl. Odjížděl jsem s novou boudou a naprosto spokojený. Teď už jen, aby byl spokojený i pes.

Datum: 12.11.2019

Vložil: Jana M.

Titulek: Bouda pro zlatého retrívra

Děkujeme za opravdu poctivě udělanou boudu, mám ráda kvalitní věci a tato je propracovaná do detailů! Je z masivního dřeva (nutno počítat s vyšší váhou) a na zahradě jí to opravdu moc sluší! Do velikosti 3 se vejde i má 10-letá dcera s kamarádkou a štěnětem dohromady :-) Rozhodně bych koupila znovu.

Datum: 06.11.2019

Vložil: Renata S.

Titulek: Bouda pro psa

Děkujeme za krásnou a kvalitně vyrobenou boudu. Mohu doporučit :-).

Datum: 03.11.2019

Vložil: L. N.

Titulek: Skvělá bouda.

V dnešní době lze jen těžko sehnat kvalitní řemeslnou práci. Bouda pro naší Agi od p. Bilynského je jedna z mála vyjímek, výborně a poctivě zpracovaná (šrouby-žádné hřebíky, masivní dřevo-žádná náhrada dřevotřískou,OSB apod., dvojstěna s tepelnou izolací, i vnitřní obložení je z masívu, oplechování kritických míst, pohodlný přístup dovnitř přes výklopnou střechu na pevných pantech..., prostě vše OK). Agi moc děkuje...

Datum: 09.10.2019

Vložil: Simona

Titulek: Poděkování

Mov děkujeme za psí boudu, je super, fence se v ní hned zalíbilo. Velmi kvalitně zpracovaná, voní po dřevu, oplechovaná proti okusu. Všem mohu jen doporučit.

Datum: 03.09.2019

Vložil: Jana

Titulek: Kde bydlí náš pes?

Moc děkujeme za kvalitní boudu pro naši Bellu. Podrobnější recenzi jsem si dovolila udělat na svém blogu:
https://www.podkuzi.cz/2019/09/03/kde-bydli-nas-pes/

Datum: 30.08.2019

Vložil: Petra a Filip Šreflovi

Titulek: Kvalitní psí bouda

Děkujeme za krásnou a kvalitní psí boudu. Bouda je precizně vyrobena s velkou pečlivostí. Všem vřele doporučujeme.

Datum: 27.08.2019

Vložil: M. Pospíšilová

Titulek: Kvalitní psí bouda

Chtěla bych poděkovat za krásnou a kvalitně vyrobenou psí boudu, která byla zhotovena na míru pro naši fenku border kolie.
Vřele doporučuji všem, kdo shání pro svého pejska skvělou boudu.

Datum: 26.08.2019

Vložil: Stará

Titulek: Bouda pro psa

S boudou jsme velice spokojeni. Krásné provedení a dobrá cena. Našemu pejskovi se hned zalíbila. Ještě jednou za boudu děkuji.

Datum: 23.07.2019

Vložil: Radek F.

Titulek: Bouda pro boxera/ vel.3

Děkujeme za krásnou boudu pro našeho "Gesíka".Bouda odeslána přepravní společností a přišla v naprostém pořádku.Velmi kvalitní precizní práce.Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vše dobré.

Datum: 05.06.2019

Vložil: Jana B.

Titulek: Kvalitní psí bouda

Velmi kvalitně zhotovená psí bouda. Nenašli jsme žádnou chybičku. Vše na čem jsme se předem dohodli bylo splněno (včetně ceny) a také nás potěšilo dodání boudy o týden dříve. Velice vstřícné jednání. Štěňátko se tam hned zabydlelo a spalo tam samo již první noc. Děkujeme.

Datum: 03.06.2019

Vložil: Martin J.

Titulek: Bouda pro psa

Moc děkujeme za pěknou boudu pro pejska. Je opravdu precizně provedená. S panem Bilynským byla velice vstřícná domluva.

Datum: 02.06.2019

Vložil: Libor Dufek

Titulek: bouda vel. 3

Boudu máme zatím 2 týdny a pejsek si na ni zvyknul hned od první noci. Vybrali jsme velikost 3 pro bílého švýcarského ovčáka. Bouda má moc pěkný design a kvalita zpracování je špičková, vše je opravdu podle popisu na stránkách. Podlážka před boudu je také moc pěkná. Pan Bilynský byl velice ochotný i při osobním vyzvednutí boudy. Děkuji:)

Datum: 02.06.2019

Vložil: Drahoslav Dvořák

Titulek: Poděkování

Bouda je velice pěkná a bytelná. Pro našeho psa ideální velikost. Čekání se vyplatilo a bylo i dříve něž jsme čekali. Moc děkujeme a jen tak dále.

Datum: 28.04.2019

Vložil: Peter

Titulek: Bouda pro Borderku

Boudu máme cca měsíc. Jsme velice spokojeni jak s provedením tak s výrobcem. Naozaj precizní práce. Je vidno že to má výrobce jako hobby a dělá to srdcem. Bouda byla postavena v termínu. Od objednání cca 2 měsíce , ale oplatilo se počkat.

Datum: 01.04.2019

Vložil: Kováčíková J.

Titulek: Bouda pro psa

S boudou je hafík velmi spokojen. Výborně zpracována z kvalitních materiálů, dobře vypadá. Vyrobena ve velmi krátkém termínu a skvělá komunikace ze strany p. Bilynského. Mohu jen doporučit.

Datum: 04.03.2019

Vložil: Markéta Benešová

Titulek: Bouda pro psa

Dobrý den , měla jsem obavy ze vzdálenosti - jsme až z Mostu , ale vyplatilo se počkat , bouda pro naší fenku přišla v pořádku , je moc pěkná a kvalitní . Všem doporučuji .
Více zde: https://www.boudy-propsy.cz/

Datum: 03.03.2019

Vložil: Kocourek Petr

Titulek: Bouda

Ještě jednou díky za boudu,jsem velmi spokojen. L

Datum: 03.03.2019

Vložil: Vágnerovi

Titulek: bouda pro pejska

Bouda se nám moc líbí,tak ještě jednou děkujeme.

Datum: 26.01.2019

Vložil: Michal Š.

Titulek: psí bouda

Dobrý den,chtěl bych dodatečně poděkovat za dodanou boudu. Zboží přišlo v pořádku a je kvalitní a pěkně provedená.
Do roku 2019 přeji hlavně zdraví,pohodu a stále dostatek spokojených zákazníků.
S pozdravem

Datum: 30.12.2018

Vložil: Tomáš Zdražílek

Titulek: Dobrá práce

Velká spokojenost zejména ze strany pejska. Bouda je bytelná
řádně zateplená. Vyplatí se počkat na termín dodání.

Datum: 18.11.2018

Vložil: Jitka Tuháčková

Titulek: Bouda pro Williho

Velké poděkování a mít kloubouk, tak jej smekám :-)
bouda pro psa (border kolie) je zpracována tak, jak je prezentováno - celodřevěná a perfektně zateplená, ze zpracování je vidět praxe - jde o fortelnou práci se všemi detaily užitečnými pro "provoz" boudy (potěší, když někdo dělá své řemeslo tak, jak se má a nic nešidí). Navíc pan Bilynský reaguje na Vaše dotazy, ze zkušeností poradí, informuje Vás o výrobě a má zájem i o to, jak proběhla přeprava boudy k Vám. Panu Bilynskému ještě jednou moc děkuji a novým zákazníkům mohu jen doporučit.

Datum: 02.10.2018

Vložil: Pavla Šmídová

Titulek: Nádherná kvalitní ruční práce

Pokud hledáte kvalitní dřevenou boudu, která je zateplená a vydrží, jste na správné adrese. Je to opravdu vysoká kvalita, pořádne dřevo, které něco vydrží. Žádne tenke desky. Celková váha naši doudy je přes 100kg, takže vím, že ji náš velký pes nerozbije. Víko je silné, robustní a vítr nic nezvedne. Ja si myslím, že mně ta bouda ješte přežije. Objednavala jsem boudu až do Frýdku Místku a bouda byla doručena bez jakéhokoliv poškození. Je to krásná ruční práce a opravdá nádherná bouda. Než jsme boudu umístili na své misto, každy soused ji u naši brány obdivoval. Moc děkuji a určitě budeme doporučovat. Takových kvalitních výrobců je opravdu u nás v ČR málo.

Datum: 01.10.2018

Vložil: Jan Dvorský

Titulek: Luxusní bouda, borderka Debby je spokojená

a já také. Velmi hezky a bezvadně udělaná, kvalitní materiál, důkladně zateplená, praktická pro psa i majitele, zejména při čištění dobře dostupná. Velmi vstřícné jednáni při objednávce i dodání, na dohodnutý termín a kvalitu se můžete spolehnout. Chovatelům, kteří chtějí pro svého psa vhodné podmínky vřele doporučuji.

Datum: 08.09.2018

Vložil: Jaroslav Kříž

Titulek: Bouda pro Bulíka Jihlava

Boudu jsme objednali na jaře a vyzvedli v půlce léta. Domluva o vhodné velikosti a způsobu převzetí proběhla v pořádku. Vstřícné jednání, potřebovali jsme posunout termín vyzvednutí o týden- žádný problém. Pejsek si zvykl na boudu velice rychle a jen tak někoho do ní nepustí, tím byl i pohodovější přesun z domu na zahradu. Máme boudu i s dřevěnou podlážkou, tu využívá pejsek často. ( hlavně na slunění) Na boudě chválím zpracování a použité materiály. Bouda hezky voní. Trochu jsme si jí ještě drobně vylepšili. Zatím naprostá spokojenost, uvidíme až se ochladí.

Datum: 23.08.2018

Vložil: Miroslav Minařík

Titulek: Bouda pro psa

Jsem velmi spokojen.
Bouda velmi kvalitní, praktická a navíc hezká.
Výroba a dodání v domluveném termínu.
Můžu jen doporučit.
*****
:-)

Datum: 22.08.2018

Vložil: Josef Petráň

Titulek: Bouda č.3

Děkuji panu Bilynskému za perfektní práci. Bouda přišla v naprostém pořádku přesně v termínu. Vstřícné jednání, perfektní provedení. Vyplatilo se počkat, doporučuji.

Datum: 21.08.2018

Vložil: OP

Titulek: Bouda Jack Russell

Bouda dorazila v pořádku, ve slíbeném termínu, zpracování kvalitní, spokojenost.

Datum: 20.08.2018

Vložil: Michaela Kubíková

Titulek: Bouda pro bílého švýcarského ovčáka

Mohu jenom doporučit, kvalitní a precizní práce bouda je dokonalá, jednání od samého záčátku velmi vztřícné a spolehlivé. Jsem ráda, že jsem si počkala a můj pes je rád, že má takové bydlení.

Datum: 19.08.2018

Vložil: Pavel U.

Titulek: bouda pro psa

Objednali jsem boudu vel.3. Rychlé dodání, vynikající kvalita a komunikace. My i pejsek maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek