Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 23.12.2019

Vložil: Tochorová M.

Titulek: Upravená bouda pro belgického ovčáka

Bouda naprosto perfektní, fenka je náchylná k prochladnutí, proto od podzimu každoročně byla v domě. Co dostala novou boudu, hned si ji oblíbila, zůstává v ní i přes noc a nemá zatím žádné potíže. Jsme všichni moc spokojeni. Pan Bilynský postavil boudu dle našeho přání a v dohodnutém termínu. Děkujeme a ostatním tyto boudy mohu jen doporučit.


Datum: 23.12.2019

Vložil: Karel P.

Titulek: bouda pro Labradorského Retrievra

Když mi včera přišla SMSka od pana Bilynského, abych ohodnotil jeho velmi sofistikovaný výrobek, říkal jsem si co já mohu hodnotit na takto dokonalé boudě? To přece musí ohodnotit především uživatel tedy pes! A ten to neudělá protože to neumí a pan Bilynský bude bez recenze. Ale to by byla přeci ohromná škoda. Omlouvám se předem, že nebudu podle mnohých psát k věci. Co mě překvapilo jako první byla naprosto jednoduchá, přímá a účelová komunikace. Nic zbytečného. Žádná záloha, přesně dodržený termín, nevadilo ani osobní převzetí v sobotu v době oběda. Přijeli jsme do Lásenice, pan Bilynský nás navedl, řekl mi kam mám zacouvat, nabídl mi i to, že zacouvá s mým autem a vozíkem sám. Vydržel mé trošku zdlouhavé couvání. Boudu jsme společně naložili. Pan Bilynský byl připravený na vše. Měl přesně střižený igelit, který zakryl celou boudu, aby se cestou zbytečně neumazala, strečovou folii na omotání. Prostě byl dokonale připraven. A co mě tedy, v dnešní době, překvapilo nejvíce vůbec nic za to vše, co bylo podle mě navíc, nechtěl. Odjížděl jsem s novou boudou a naprosto spokojený. Teď už jen, aby byl spokojený i pes.

Datum: 12.11.2019

Vložil: Jana M.

Titulek: Bouda pro zlatého retrívra

Děkujeme za opravdu poctivě udělanou boudu, mám ráda kvalitní věci a tato je propracovaná do detailů! Je z masivního dřeva (nutno počítat s vyšší váhou) a na zahradě jí to opravdu moc sluší! Do velikosti 3 se vejde i má 10-letá dcera s kamarádkou a štěnětem dohromady :-) Rozhodně bych koupila znovu.

Datum: 06.11.2019

Vložil: Renata S.

Titulek: Bouda pro psa

Děkujeme za krásnou a kvalitně vyrobenou boudu. Mohu doporučit :-).

Datum: 03.11.2019

Vložil: L. N.

Titulek: Skvělá bouda.

V dnešní době lze jen těžko sehnat kvalitní řemeslnou práci. Bouda pro naší Agi od p. Bilynského je jedna z mála vyjímek, výborně a poctivě zpracovaná (šrouby-žádné hřebíky, masivní dřevo-žádná náhrada dřevotřískou,OSB apod., dvojstěna s tepelnou izolací, i vnitřní obložení je z masívu, oplechování kritických míst, pohodlný přístup dovnitř přes výklopnou střechu na pevných pantech..., prostě vše OK). Agi moc děkuje...

Datum: 09.10.2019

Vložil: Simona

Titulek: Poděkování

Mov děkujeme za psí boudu, je super, fence se v ní hned zalíbilo. Velmi kvalitně zpracovaná, voní po dřevu, oplechovaná proti okusu. Všem mohu jen doporučit.

Datum: 03.09.2019

Vložil: Jana

Titulek: Kde bydlí náš pes?

Moc děkujeme za kvalitní boudu pro naši Bellu. Podrobnější recenzi jsem si dovolila udělat na svém blogu:
https://www.podkuzi.cz/2019/09/03/kde-bydli-nas-pes/

Datum: 30.08.2019

Vložil: Petra a Filip Šreflovi

Titulek: Kvalitní psí bouda

Děkujeme za krásnou a kvalitní psí boudu. Bouda je precizně vyrobena s velkou pečlivostí. Všem vřele doporučujeme.

Datum: 27.08.2019

Vložil: M. Pospíšilová

Titulek: Kvalitní psí bouda

Chtěla bych poděkovat za krásnou a kvalitně vyrobenou psí boudu, která byla zhotovena na míru pro naši fenku border kolie.
Vřele doporučuji všem, kdo shání pro svého pejska skvělou boudu.

Datum: 26.08.2019

Vložil: Stará

Titulek: Bouda pro psa

S boudou jsme velice spokojeni. Krásné provedení a dobrá cena. Našemu pejskovi se hned zalíbila. Ještě jednou za boudu děkuji.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>