Kvalitní a poctivě zateplené psí boudy -  robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové, síla palubek 2 cm,stěny silné 9 cm.

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 05.03.2021

Vložil: David

Titulek: psí bouda

Dobrý den,
dnes mi švagr přivezl boudu. Moc, moc se mi líbí a je vidět, že je to kus poctivý práce.
Díky.
Mějte se.

Datum: 23.01.2021

Vložil: BePe Telč

Titulek: Bouda pro berňáka Buddyho.

Chcete dřevěnou boudu bez dřevotřísky a polystyrenu? Chcete kvalitu, vybrat si velikost, barvu, střechu, doplňky, chcete něco upravit? Chcete solidní jednání a spolehnout se na domluvené? Mohu Vám doporučit jen jediné. Obraťte se na pana Bilynského z Lásenice! Máte to všechno najednou a budete bez starostí a spokojení. Díky.

Datum: 18.01.2021

Vložil: Eliška J.

Titulek: Naprostá spokojenost :)

Dobrý den pane Bilynský, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši vstřícnost s dodáním naší boudy. Bouda je moc krásná a kvalitně udělaná. Dnes v noci bylo -15° C, tak jsem měla obavy, ale mrňous měl v boudě teplo, takže se můžu i já klidně vyspat. Určitě se k Vám zase někdy vrátíme. :)

Datum: 11.01.2021

Vložil: Aneta Žáková

Titulek: DOPORUČUJI

Moc příjemný pán, skvělá komunikace, boudu dokončil dříve, než jsem čekala, což bylo úžasné Vánoční překvapení :) bouda přišla obrovská, dokonale zařízená, vevnitř je opravdu teploučko a fenky si na ni rychle zvykly. Zaujalo mě, že to není nějaká pitomá dřevotříska s polystyrenovým zateplením, ale vážně kvalitní výroba :)
Děkuji

Datum: 11.01.2021

Vložil: Radim Kamler

Titulek: Bouda pro Zlatého retrívra

Děkujeme panu Bilynskému nejen za výborně odvedenou práci, ale také (což není zcela obvyklé) za perfektní komunikaci a také spolehlivost pokud se týká termínu výroby i samotného dodání boudy. Zpracování boudy je nejen kvalitní, ale také robustní, vypadá naprosto nezničitelně.

Ještě jednou děkujeme

Datum: 10.12.2020

Vložil: Barbora Gottwaldová

Titulek: Perfektní bouda pro psa

Moc děkujeme p. Bilynskému za vyrobení parádní psí boudy. Je to velký kus nejen poctivého materiálu, ale i práce. Naprosto spokojeni jsme byli i se vstřícností k našim požadavkům, s komunikací a v neposlední řadě i s doručením přepravní službou, kdy bouda přišla perfektně zabalená a v pořádku. Za nás tedy naprostá spokojenost a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků i jejich psů.

Datum: 03.12.2020

Vložil: Eva

Titulek: Bouda

Dobrý den, ráda bych poděkovala za úžasnou boudu pro naše štěně, které si hned novou boudu zabydlelo a oblíbilo. Velice hezké a praktické zpracování a za velmi dobou cenu. Děkuji jsme moc spokojeni Eva

Datum: 01.12.2020

Vložil: Denisa Holubová

Titulek: Bouda nejen pro psa :)

To, že pan Bilynský dělá ty nejkvalitnější, nejhezčí a hlavně nejvoňavější boudičky pro naše čtyřnohé miláčky je známá věc, ale naší boudičku si zabydlelo nejen naše štěndo, ale rádi si tam s ním zalezou i naše děti a moc si pochvalují, jaký mají krásný a teplý domeček :) Ještě jednou díky pane Bilynský! D.H.

Datum: 29.11.2020

Vložil: Marcela Baxová

Titulek: Perfektní psí bouda

Dobrý den, pane Bilynský,
děkuji Vám za kvalitní a krásnou boudu pro našeho mazlíka. Rovněž chci poděkovat za Vaše profesionální, ale zároveň příjemné a vstřícné jednání.
Psí boudu od Vás jednoznačně doporučuji.

Datum: 29.11.2020

Vložil: Kateřina Kubíková

Titulek: Bouda pro psa

S boudou od pana Bilynského, jsem moc spokojená. Kladně hodnotím nejen pečlivé provedení boudy, ale rychlost zhotovení za velmi rozumnou cenu.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek