Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavelka

Titulek: Bouda

Můžu jen doporučit! Bouda byla dodána v dohodnutém termínu. Kvalita provedení je výborná. Poměr ceny a kvality je dle mého výborný. Pejsek si venkovní domov hned oblíbil :).

Datum: 03.06.2018

Vložil: Adam F.

Titulek: bouda pro Labradora

Jsem velice rád, že jsem si boudu objednal právě zde od pana Bilynského.
Dodání proběhlo dle domluvy a samotná bouda je opravdu skvélá. Kvalitní provedení, solidní a pevná.
Děkuji,
A.F.

Datum: 09.05.2018

Vložil: Milena Vaňková

Titulek: Bouda pro středoasiatku

Nechala jsem si u pana Bilynského udělat zateplenou boudu pro naši fenku středoasiata. Musela jsem sice chvilku čekat, ale to je důkazem toho, že kvalitní řemeslník má dost práce. Boudá je precizně udělaná, propracovaná, jsem velmi spokojena, děkuji a doporučuji.

Datum: 29.04.2018

Vložil: Marcela Carvanova

Titulek: Zateplena psi bouda

V poslednich 10 letech jsem nenatrefila na spolehliveho remeslnika, ale minuly tyden jsem obdrzela od p. Bilynskeho zateplenou psi boudu. Konecne krasna a kvalitni prace, jeste jednou mnohokrat dekuju, MC.

Datum: 26.03.2018

Vložil: Petr K.

Titulek: Pochvala

Dobrý den,
zakoupili jsme boudu č.1.
Domluvený termín splnĕn.
Komunikace a kvalita na výbornou.
Oceňuji možnost dodání termo clony, u které jsme mĕli strach, jestli si pejsek na ni zvykne. Nemusíte mít strach, zvykl si rychle.
Všem mohu vřele doporučit.
Petr K.

Datum: 26.03.2018

Vložil: Věrka P.

Titulek: Bouda pro Aussíka

Parádní bouda,kvalitně vyrobená,bezvadná komunikace a dodání před stanoveným termínem.Vřele doporučuji.

Datum: 13.02.2018

Vložil: Ilona Caltová

Titulek: Perfektní bouda

Precizně vyrobená zateplená bouda z krásného voňavého dřeva. Pan Bilynský nám boudu ochotně rozšířil dle našich požadavků, a to za původní cenu. Velmi oceňujeme vstřícné jednání, ochotu, perfektní komunikaci. Jsme maximálně spokojeni a naše fenka taky.
Všem velice doporučuji.
Pane Bilynský, děkujeme!!

Datum: 30.12.2017

Vložil: Lea

Titulek: Bouda pro našeho bordeláka

Boudu máme dva měsíce a max spokojenost :) Škoda jen, že na to naše pako je pořád dost teplo, protože v ní hnípe opravdu jen když mrzne, nebo hodně zmokne. Domluva s pánem skvělá ať už ohledně rozměrů nebo dopravy. Jediné co nás překvapilo bylo jak dostat boudu na místo,protože je jí opravdu kus :) No ale což chtěli jsme pořádnou tak máme pořádnou :)

Datum: 03.12.2017

Vložil: Věra

Titulek: Krásná bouda

Vzhledem ke změně v osobním životě potřeboval pejsek boudu. Nebyl zvyklý vydržet celý den. Hledala jsem dřevěnou boudu, nechtěla jsem s OSB desek, jen čisté dřevo. Sehnala jsem u pana Bylinského. Bouda je dřevěná, perfektně provedená, zateplená, má jen jednu "vadu" .. pes nepochopil, že je jeho ( je mu už 8 let a řídí se heslem .. starého psa novým kouskům nenaučíš ), ale věřím, že to přijde. S boudou jsem maximálně spokojená, není to žádný "aušus" co odfoukne i slabý víte.

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertLem

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is located just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of types of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections received from other parts from the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations a week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to look at to ensure a healthy prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination at least a year.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>