Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 01.10.2018

Vložil: Jan Dvorský

Titulek: Luxusní bouda, borderka Debby je spokojená

a já také. Velmi hezky a bezvadně udělaná, kvalitní materiál, důkladně zateplená, praktická pro psa i majitele, zejména při čištění dobře dostupná. Velmi vstřícné jednáni při objednávce i dodání, na dohodnutý termín a kvalitu se můžete spolehnout. Chovatelům, kteří chtějí pro svého psa vhodné podmínky vřele doporučuji.

Datum: 08.09.2018

Vložil: Jaroslav Kříž

Titulek: Bouda pro Bulíka Jihlava

Boudu jsme objednali na jaře a vyzvedli v půlce léta. Domluva o vhodné velikosti a způsobu převzetí proběhla v pořádku. Vstřícné jednání, potřebovali jsme posunout termín vyzvednutí o týden- žádný problém. Pejsek si zvykl na boudu velice rychle a jen tak někoho do ní nepustí, tím byl i pohodovější přesun z domu na zahradu. Máme boudu i s dřevěnou podlážkou, tu využívá pejsek často. ( hlavně na slunění) Na boudě chválím zpracování a použité materiály. Bouda hezky voní. Trochu jsme si jí ještě drobně vylepšili. Zatím naprostá spokojenost, uvidíme až se ochladí.

Datum: 23.08.2018

Vložil: Miroslav Minařík

Titulek: Bouda pro psa

Jsem velmi spokojen.
Bouda velmi kvalitní, praktická a navíc hezká.
Výroba a dodání v domluveném termínu.
Můžu jen doporučit.
*****
:-)

Datum: 22.08.2018

Vložil: Josef Petráň

Titulek: Bouda č.3

Děkuji panu Bilynskému za perfektní práci. Bouda přišla v naprostém pořádku přesně v termínu. Vstřícné jednání, perfektní provedení. Vyplatilo se počkat, doporučuji.

Datum: 21.08.2018

Vložil: OP

Titulek: Bouda Jack Russell

Bouda dorazila v pořádku, ve slíbeném termínu, zpracování kvalitní, spokojenost.

Datum: 20.08.2018

Vložil: Michaela Kubíková

Titulek: Bouda pro bílého švýcarského ovčáka

Mohu jenom doporučit, kvalitní a precizní práce bouda je dokonalá, jednání od samého záčátku velmi vztřícné a spolehlivé. Jsem ráda, že jsem si počkala a můj pes je rád, že má takové bydlení.

Datum: 19.08.2018

Vložil: Pavel U.

Titulek: bouda pro psa

Objednali jsem boudu vel.3. Rychlé dodání, vynikající kvalita a komunikace. My i pejsek maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit.

Datum: 07.07.2018

Vložil: M. Valkova

Titulek: Kvalitní a krásná bouda

Děkuji p. Bylinskemu za kvalitni boudu pro nasi fenku NO. Je to do detailu kvalitni řemeslná prace. Vstřícnost a ochota vyhovět požadavkům zakaznika je pro p. Bylinskeho samozřejmostí. Mohu jen doporučit!

Datum: 14.06.2018

Vložil: Kalina Vratislav

Titulek: bouda pro ČF

Kdysi jsem si boudu dělal sám, ale teď není čas a doporučuji si ji raději koupit u odborníka! Což pan Bilynský rozhodně je a bouda je fakt pro fouska skvělá.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Lenka

Titulek: dlouhánek má luxusní apartmán

Komunikace od prvního kontaktu až po dodání byla na výbornou, jednání férové, práce moc dobře odvedená. P. Bilynský je fakt moc šikovný řemeslník. Můj dlouhánek dostal k prvním narozeninám luxusní apartmán s upravenou výškou vlezu. Max. spokojenost a vřele doporučuji všem kdo schání pro svýho psího parťáka boudu.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>