Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 03.03.2019

Vložil: Kocourek Petr

Titulek: Bouda

Ještě jednou díky za boudu,jsem velmi spokojen. L

Datum: 03.03.2019

Vložil: Vágnerovi

Titulek: bouda pro pejska

Bouda se nám moc líbí,tak ještě jednou děkujeme.

Datum: 26.01.2019

Vložil: Michal Š.

Titulek: psí bouda

Dobrý den,chtěl bych dodatečně poděkovat za dodanou boudu. Zboží přišlo v pořádku a je kvalitní a pěkně provedená.
Do roku 2019 přeji hlavně zdraví,pohodu a stále dostatek spokojených zákazníků.
S pozdravem

Datum: 30.12.2018

Vložil: Tomáš Zdražílek

Titulek: Dobrá práce

Velká spokojenost zejména ze strany pejska. Bouda je bytelná
řádně zateplená. Vyplatí se počkat na termín dodání.

Datum: 18.11.2018

Vložil: Jitka Tuháčková

Titulek: Bouda pro Williho

Velké poděkování a mít kloubouk, tak jej smekám :-)
bouda pro psa (border kolie) je zpracována tak, jak je prezentováno - celodřevěná a perfektně zateplená, ze zpracování je vidět praxe - jde o fortelnou práci se všemi detaily užitečnými pro "provoz" boudy (potěší, když někdo dělá své řemeslo tak, jak se má a nic nešidí). Navíc pan Bilynský reaguje na Vaše dotazy, ze zkušeností poradí, informuje Vás o výrobě a má zájem i o to, jak proběhla přeprava boudy k Vám. Panu Bilynskému ještě jednou moc děkuji a novým zákazníkům mohu jen doporučit.

Datum: 02.10.2018

Vložil: Pavla Šmídová

Titulek: Nádherná kvalitní ruční práce

Pokud hledáte kvalitní dřevenou boudu, která je zateplená a vydrží, jste na správné adrese. Je to opravdu vysoká kvalita, pořádne dřevo, které něco vydrží. Žádne tenke desky. Celková váha naši doudy je přes 100kg, takže vím, že ji náš velký pes nerozbije. Víko je silné, robustní a vítr nic nezvedne. Ja si myslím, že mně ta bouda ješte přežije. Objednavala jsem boudu až do Frýdku Místku a bouda byla doručena bez jakéhokoliv poškození. Je to krásná ruční práce a opravdá nádherná bouda. Než jsme boudu umístili na své misto, každy soused ji u naši brány obdivoval. Moc děkuji a určitě budeme doporučovat. Takových kvalitních výrobců je opravdu u nás v ČR málo.

Datum: 01.10.2018

Vložil: Jan Dvorský

Titulek: Luxusní bouda, borderka Debby je spokojená

a já také. Velmi hezky a bezvadně udělaná, kvalitní materiál, důkladně zateplená, praktická pro psa i majitele, zejména při čištění dobře dostupná. Velmi vstřícné jednáni při objednávce i dodání, na dohodnutý termín a kvalitu se můžete spolehnout. Chovatelům, kteří chtějí pro svého psa vhodné podmínky vřele doporučuji.

Datum: 08.09.2018

Vložil: Jaroslav Kříž

Titulek: Bouda pro Bulíka Jihlava

Boudu jsme objednali na jaře a vyzvedli v půlce léta. Domluva o vhodné velikosti a způsobu převzetí proběhla v pořádku. Vstřícné jednání, potřebovali jsme posunout termín vyzvednutí o týden- žádný problém. Pejsek si zvykl na boudu velice rychle a jen tak někoho do ní nepustí, tím byl i pohodovější přesun z domu na zahradu. Máme boudu i s dřevěnou podlážkou, tu využívá pejsek často. ( hlavně na slunění) Na boudě chválím zpracování a použité materiály. Bouda hezky voní. Trochu jsme si jí ještě drobně vylepšili. Zatím naprostá spokojenost, uvidíme až se ochladí.

Datum: 23.08.2018

Vložil: Miroslav Minařík

Titulek: Bouda pro psa

Jsem velmi spokojen.
Bouda velmi kvalitní, praktická a navíc hezká.
Výroba a dodání v domluveném termínu.
Můžu jen doporučit.
*****
:-)

Datum: 22.08.2018

Vložil: Josef Petráň

Titulek: Bouda č.3

Děkuji panu Bilynskému za perfektní práci. Bouda přišla v naprostém pořádku přesně v termínu. Vstřícné jednání, perfektní provedení. Vyplatilo se počkat, doporučuji.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>