Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 04.06.2018

Vložil: Lenka

Titulek: dlouhánek má luxusní apartmán

Komunikace od prvního kontaktu až po dodání byla na výbornou, jednání férové, práce moc dobře odvedená. P. Bilynský je fakt moc šikovný řemeslník. Můj dlouhánek dostal k prvním narozeninám luxusní apartmán s upravenou výškou vlezu. Max. spokojenost a vřele doporučuji všem kdo schání pro svýho psího parťáka boudu.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavel

Titulek: Domovy pro naši pinčici

Před několika lety jsme zvolili výrobu psí boudy od pana Bilynského. Slouží k naší a hlavně psí spokojenosti velmi dobře.
Letos jsme pořídili její "letní" variantu, která nebyla úplně standardním výrobním kusem. Jak poprvé tak nyní vše od objednání, komunikace a doladění detailů až po zajištění přepravy proběhlo skvěle. Boudy jsou konstrukčně dobře pojaty, na zahradě jsou estetickým doplňkem a hlavně naše Lili v nich ráda přebývá. Mohu jen doporučit.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavelka

Titulek: Bouda

Můžu jen doporučit! Bouda byla dodána v dohodnutém termínu. Kvalita provedení je výborná. Poměr ceny a kvality je dle mého výborný. Pejsek si venkovní domov hned oblíbil :).

Datum: 03.06.2018

Vložil: Adam F.

Titulek: bouda pro Labradora

Jsem velice rád, že jsem si boudu objednal právě zde od pana Bilynského.
Dodání proběhlo dle domluvy a samotná bouda je opravdu skvélá. Kvalitní provedení, solidní a pevná.
Děkuji,
A.F.

Datum: 09.05.2018

Vložil: Milena Vaňková

Titulek: Bouda pro středoasiatku

Nechala jsem si u pana Bilynského udělat zateplenou boudu pro naši fenku středoasiata. Musela jsem sice chvilku čekat, ale to je důkazem toho, že kvalitní řemeslník má dost práce. Boudá je precizně udělaná, propracovaná, jsem velmi spokojena, děkuji a doporučuji.

Datum: 29.04.2018

Vložil: Marcela Carvanova

Titulek: Zateplena psi bouda

V poslednich 10 letech jsem nenatrefila na spolehliveho remeslnika, ale minuly tyden jsem obdrzela od p. Bilynskeho zateplenou psi boudu. Konecne krasna a kvalitni prace, jeste jednou mnohokrat dekuju, MC.

Datum: 26.03.2018

Vložil: Petr K.

Titulek: Pochvala

Dobrý den,
zakoupili jsme boudu č.1.
Domluvený termín splnĕn.
Komunikace a kvalita na výbornou.
Oceňuji možnost dodání termo clony, u které jsme mĕli strach, jestli si pejsek na ni zvykne. Nemusíte mít strach, zvykl si rychle.
Všem mohu vřele doporučit.
Petr K.

Datum: 26.03.2018

Vložil: Věrka P.

Titulek: Bouda pro Aussíka

Parádní bouda,kvalitně vyrobená,bezvadná komunikace a dodání před stanoveným termínem.Vřele doporučuji.

Datum: 13.02.2018

Vložil: Ilona Caltová

Titulek: Perfektní bouda

Precizně vyrobená zateplená bouda z krásného voňavého dřeva. Pan Bilynský nám boudu ochotně rozšířil dle našich požadavků, a to za původní cenu. Velmi oceňujeme vstřícné jednání, ochotu, perfektní komunikaci. Jsme maximálně spokojeni a naše fenka taky.
Všem velice doporučuji.
Pane Bilynský, děkujeme!!

Datum: 30.12.2017

Vložil: Lea

Titulek: Bouda pro našeho bordeláka

Boudu máme dva měsíce a max spokojenost :) Škoda jen, že na to naše pako je pořád dost teplo, protože v ní hnípe opravdu jen když mrzne, nebo hodně zmokne. Domluva s pánem skvělá ať už ohledně rozměrů nebo dopravy. Jediné co nás překvapilo bylo jak dostat boudu na místo,protože je jí opravdu kus :) No ale což chtěli jsme pořádnou tak máme pořádnou :)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>