Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 21.08.2018

Vložil: OP

Titulek: Bouda Jack Russell

Bouda dorazila v pořádku, ve slíbeném termínu, zpracování kvalitní, spokojenost.

Datum: 20.08.2018

Vložil: Michaela Kubíková

Titulek: Bouda pro bílého švýcarského ovčáka

Mohu jenom doporučit, kvalitní a precizní práce bouda je dokonalá, jednání od samého záčátku velmi vztřícné a spolehlivé. Jsem ráda, že jsem si počkala a můj pes je rád, že má takové bydlení.

Datum: 19.08.2018

Vložil: Pavel U.

Titulek: bouda pro psa

Objednali jsem boudu vel.3. Rychlé dodání, vynikající kvalita a komunikace. My i pejsek maximálně spokojeni. Mohu jen doporučit.

Datum: 07.07.2018

Vložil: M. Valkova

Titulek: Kvalitní a krásná bouda

Děkuji p. Bylinskemu za kvalitni boudu pro nasi fenku NO. Je to do detailu kvalitni řemeslná prace. Vstřícnost a ochota vyhovět požadavkům zakaznika je pro p. Bylinskeho samozřejmostí. Mohu jen doporučit!

Datum: 14.06.2018

Vložil: Kalina Vratislav

Titulek: bouda pro ČF

Kdysi jsem si boudu dělal sám, ale teď není čas a doporučuji si ji raději koupit u odborníka! Což pan Bilynský rozhodně je a bouda je fakt pro fouska skvělá.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Lenka

Titulek: dlouhánek má luxusní apartmán

Komunikace od prvního kontaktu až po dodání byla na výbornou, jednání férové, práce moc dobře odvedená. P. Bilynský je fakt moc šikovný řemeslník. Můj dlouhánek dostal k prvním narozeninám luxusní apartmán s upravenou výškou vlezu. Max. spokojenost a vřele doporučuji všem kdo schání pro svýho psího parťáka boudu.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavel

Titulek: Domovy pro naši pinčici

Před několika lety jsme zvolili výrobu psí boudy od pana Bilynského. Slouží k naší a hlavně psí spokojenosti velmi dobře.
Letos jsme pořídili její "letní" variantu, která nebyla úplně standardním výrobním kusem. Jak poprvé tak nyní vše od objednání, komunikace a doladění detailů až po zajištění přepravy proběhlo skvěle. Boudy jsou konstrukčně dobře pojaty, na zahradě jsou estetickým doplňkem a hlavně naše Lili v nich ráda přebývá. Mohu jen doporučit.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Pavelka

Titulek: Bouda

Můžu jen doporučit! Bouda byla dodána v dohodnutém termínu. Kvalita provedení je výborná. Poměr ceny a kvality je dle mého výborný. Pejsek si venkovní domov hned oblíbil :).

Datum: 03.06.2018

Vložil: Adam F.

Titulek: bouda pro Labradora

Jsem velice rád, že jsem si boudu objednal právě zde od pana Bilynského.
Dodání proběhlo dle domluvy a samotná bouda je opravdu skvélá. Kvalitní provedení, solidní a pevná.
Děkuji,
A.F.

Datum: 09.05.2018

Vložil: Milena Vaňková

Titulek: Bouda pro středoasiatku

Nechala jsem si u pana Bilynského udělat zateplenou boudu pro naši fenku středoasiata. Musela jsem sice chvilku čekat, ale to je důkazem toho, že kvalitní řemeslník má dost práce. Boudá je precizně udělaná, propracovaná, jsem velmi spokojena, děkuji a doporučuji.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>