Kvalitní a zateplené psí boudy - nízké ceny, robustní konstrukce, oplechování zdarma, boudy jsou celodřevěné - palubkové

/ŽÁDNÁ DŘEVOTŘÍSKA/


 Kliknutím na fotku zobrazíte galerii. 

Recenze minulých zákazníků:

Datum: 18.03.2021

Vložil: Ing. Jaroslav Grolig - Velké Němčice

Titulek: Bouda pro psa - 17.3.2021

Včera jsem dostal boudu pro psa od pan Bylinského.
Nezbývá než souhlasit s níže uvedenými recenzemi.
Kvalitní práce, materiál a nadstandartní perfektní komunikace.
Moc děkuji pana Bylinskému.
Grolig

Datum: 16.03.2021

Vložil: Pavla M.

Titulek: Bouda pro Cindy

Koupila jsem si u pana Bilynského boudu pro psa. Musím pochválit velmi kvalitní práci i materiál. Praktická je lamelová clona proti chladu a také možnost sundat střechu, což oceníte při úklidu nebo jiné manipulaci. Moc pěkná je i vzhledově.

Datum: 07.03.2021

Vložil: Hana Ulrychová

Titulek: velká spokojenost

Koupila jsem od pana Bilynského boudu pro svou fenku Německého ovčáka. Jsem velmi spokojena já i moje fenka Bria. Vše co pan Bilynský slíbil bylo dodrženo. To se dnes moc nevidí. Proto vřele doporučuji všem kdo chtějí kvalitní výrobek a velmi solidní jednání. Ještě jednou moc děkuji.

Datum: 07.03.2021

Vložil: Hoffmann

Titulek: Psi bouda

Koupili jsme boudu od pana Bilynského pro huskyho. Jsme velice spokojeni, jak s kvalitou tak s praci, kterou pan Bilynsky odvedl. Timto moc dekujeme a vsem, co si potrpi na kvalitu, doporucujeme.

Datum: 05.03.2021

Vložil: David

Titulek: psí bouda

Dobrý den,
dnes mi švagr přivezl boudu. Moc, moc se mi líbí a je vidět, že je to kus poctivý práce.
Díky.
Mějte se.

Datum: 23.01.2021

Vložil: BePe Telč

Titulek: Bouda pro berňáka Buddyho.

Chcete dřevěnou boudu bez dřevotřísky a polystyrenu? Chcete kvalitu, vybrat si velikost, barvu, střechu, doplňky, chcete něco upravit? Chcete solidní jednání a spolehnout se na domluvené? Mohu Vám doporučit jen jediné. Obraťte se na pana Bilynského z Lásenice! Máte to všechno najednou a budete bez starostí a spokojení. Díky.

Datum: 18.01.2021

Vložil: Eliška J.

Titulek: Naprostá spokojenost :)

Dobrý den pane Bilynský, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši vstřícnost s dodáním naší boudy. Bouda je moc krásná a kvalitně udělaná. Dnes v noci bylo -15° C, tak jsem měla obavy, ale mrňous měl v boudě teplo, takže se můžu i já klidně vyspat. Určitě se k Vám zase někdy vrátíme. :)

Datum: 11.01.2021

Vložil: Aneta Žáková

Titulek: DOPORUČUJI

Moc příjemný pán, skvělá komunikace, boudu dokončil dříve, než jsem čekala, což bylo úžasné Vánoční překvapení :) bouda přišla obrovská, dokonale zařízená, vevnitř je opravdu teploučko a fenky si na ni rychle zvykly. Zaujalo mě, že to není nějaká pitomá dřevotříska s polystyrenovým zateplením, ale vážně kvalitní výroba :)
Děkuji

Datum: 11.01.2021

Vložil: Radim Kamler

Titulek: Bouda pro Zlatého retrívra

Děkujeme panu Bilynskému nejen za výborně odvedenou práci, ale také (což není zcela obvyklé) za perfektní komunikaci a také spolehlivost pokud se týká termínu výroby i samotného dodání boudy. Zpracování boudy je nejen kvalitní, ale také robustní, vypadá naprosto nezničitelně.

Ještě jednou děkujeme

Datum: 10.12.2020

Vložil: Barbora Gottwaldová

Titulek: Perfektní bouda pro psa

Moc děkujeme p. Bilynskému za vyrobení parádní psí boudy. Je to velký kus nejen poctivého materiálu, ale i práce. Naprosto spokojeni jsme byli i se vstřícností k našim požadavkům, s komunikací a v neposlední řadě i s doručením přepravní službou, kdy bouda přišla perfektně zabalená a v pořádku. Za nás tedy naprostá spokojenost a přejeme hodně dalších spokojených zákazníků i jejich psů.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>